Sirdi plosoši. Manam brālim Rīgas cietumā tika izdurta acs, salauzts galvaskauss un ribas. Vaļsirdīgākā intervija mūžā

Brālis zārkā vairs nebija atpazīstams - ar asarām acīs saka 57 gadus vecais uzņēmējs.

Sirdi plosoši. Manam brālim Rīgas cietumā tika izdurta acs, salauzts galvaskauss un ribas. Vaļsirdīgākā intervija mūžā
Komentāri[10] Bilžu galerija[8] 25.04.2019 22:01
"Manam brālim Rīgas cietumā tika izdurta acs, salauzts galvaskauss un ribas. Viņš bija faktiski samalts un vienkārši vairs nebija atpazīstams zārkā," - intervijā ar asarām acīs saka 57 gadus vecais Rolands Priverts - fotogalerijā redzams, cik smagi viņam šobrīd klājas

Bijušais kontrabandists Rolands Priverts, kura sarakstītā grāmata „Nebaidies ne no kā” pirms trim mēnešiem kļuva par vienu no pirktākajām lielākajos grāmatnīcu tīklos, pašlaik pēc Bolīvijā piedzīvota atentāta mēģinājuma smagā stāvoklī atrodas slimnīcā, bet piedzīvotais asiņainais uzbrukums tomēr nav atturējis uzņēmēju no tālākas radošas darbības. Pašlaik viņa grāmata „Nebaidies ne no kā” jau tiek tulkota krievu valodā.

Grāmata „Nebaidies ne no kā” ir stāsts par dzīvi ārpus sistēmas, ārpus sabiedriskās morāles “kastes" un bieži vien arī ārpus likuma. Savukārt savā atklātākajā un vaļsirdīgākajā intervijā Rolands Priverts gan detalizētāk apraksta grāmatā tikai garāmejot pieminētus notikumus, gan saliek punktus uz „i” attiecībā uz pēdējo gadu dramatiskajiem un traģiskajiem notikumiem savā un savu ģimenes locekļu dzīvē.Īpaša vieta intervijā ir atvēlēta Rolanda Priverta brāļa slepkavībai, kuras vaininieki sodu vēl joprojām nav saņēmuši. „Es saprotu, par ko viņš tika nogalināts. Tas bija šausmīgi uzzināt, ka viņam bija izdurta acs, salauzts galvaskauss un ribas, viņš bija faktiski samalts un vienkārši nebija atpazīstams zārkā. Tādas lietas notiek mums Latvijā, un neviens par to netiek sodīts, un mani vēl mēģina nobendēt sakarā ar to, ka es mēģinu šeit kārpīties,” intervijā stāsta Rolands Priverts.


LASIET ARĪ: Ekskluzīvs video. Pašmāju narkobarons Rolands Prīverts uzreiz pēc zvērīgās piekaušanas

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
daf 02.05.2019 16:03
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss