Mūžībā aizgājusi Latvijas Televīzijas leģenda, izcilā grima māksliniece Asja Strēle

Mūžībā aizgājusi Latvijas Televīzijas leģenda, izcilā grima māksliniece Asja Strēle
Komentāri[4] Bilžu galerija[5] 06.04.2019 08:32

90 gadu vecumā mūžībā aizgājusi Latvijas Televīzijas leģenda, grima māksliniece Asja Strēle. Atvadu fotogalerija.

Vairāk nekā 55 gadu garajā darba mūžā gandrīz vai no pašas pirmās darba dienas Asju televīzijā sauca par Āķi. Grimēšanas mākslu viņa savulaik apguvusi Rīgas kinostudijā, bet televīzijā sāka strādāt 1955.gada sākumā, kad kadrā parādījās diktors, kas pieteica filmas. Asjas roku maģisko pieskārienu novērtējuši gan televīzijas ētera cilvēki, gan arī daudzi leģendāri aktieri, mākslinieki un dažādu laiku un rangu politiķi.

Asja Strēle bija grima māksliniece vēl 2012.gadā tapušajai Latvijas-Islandes spēlfilmai “Mona”. 2006.gadā Asja saņēma Nacionālās Radio un Televīzijas padomes balvu par mūža ieguldījumu. Sarakstījusi arī grāmatu par grima mākslas noslēpumiem, kas savulaik bijusi mācību līdzeklis ne vienam vien topošajam grima māksliniekam. Izsakām līdzjūtību tuviniekiem.

Foto no Jauns.lv, Nra.lv un LTV arhīviem.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
daf 19.04.2019 01:29
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!z

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss