Žagars viņus izloloja par slaveniem un labi pelnošiem māksliniekiem pasaulē. Bet viņi pat neatbrauca uz bērēm

Viņa bija koriste, viņš statists. Andrejs Žagars viņus ieveda īstajā, lielajā mākslas dzīvē. Ar izaugsmes, slavas un lielu honorāru vērieniem.

Žagars viņus izloloja par slaveniem un labi pelnošiem māksliniekiem pasaulē. Bet viņi pat neatbrauca uz bērēm
Komentāri[11] Bilžu galerija[39] 08.03.2019 19:21

Andreja Žagara lolotie skatuves mākslinieki Nelsons un Opolais nav apmeklējuši viņa bēres. FOTOGALERIJĀ ABI MĀKSLINIEKI, KURI NU JAU KĻUVUŠI PAR SKANDALOZIEM

Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zālē 2019.gada 4. martā notika atvadīšanās no mūžībā aizgājušā aktiera, režisora un uzņēmēja Andreja Žagara (1958 - 2019). Atvadīties no talantīgā mākslinieka ieradās simtiem cilvēku, tostarp daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis, kā arī Žagara tuvinieki un kolēģi, taču žurnāla Vakara Ziņas žurnālisti novērojuši, ka viņu vidū nebija Žagara galvenie izlolotie un pasaulē virzītie skatuves mākslinieki, un draugi - dziedātāja Kristīne Opolais un diriģents Andris Nelsons.

"Nelsons un Opolais nevarēja ierasties, jo šobrīd neatrodas Latvijā. Abiem ir koncertu programmas un mēģinājumi, kuru dēļ viņi diemžēl nevarēja izbrīvēt laiku, lai atvadītos no Žagara. Nelsons un Opolais par godu Andreja piemiņai lūdza saviem tuvajiem cilvēkiem nolikt ziedus viņu vārdā," sarunā ar VZ paskaidrojusi Latvijas Radio 3 Klasika direktore Gunda Vaivode, kura ceremonijā bija atbildīga par mūzikas izvēli.

Abi mākslinieku paši atzinuši, cik nozīmīga bijusi Žagara loma abu dzīvē. "Esmu zaudējusi pašu dārgāko draugu," - pirms bērēm soctīklos rakstīja Kristīne Opolais.

Lieki piebilst, ka operās izrādes pa dienu nenotiek, bet lidmašīnu grafiks no Rīgas lidostas ir ļoti intensīvs un pāris vai trīs stundu laikā ir iespējams nokļūt Eiropas operteātru galamērķos.

Tikmēr, tautas valodā neoficiālas, galvaspilsētā klīst runas, ka patiesībā Opolais kundze šajā laikā bijusi Rīgā...

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Marks 18.03.2019 16:13
Nu neatnāca ,un? Ko cilvēki var zināt kāpēc neatnāca,negribēja un neatnāca!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV