Andrim Kivičam un Lienei Skulmei, iespējams, atņems vecāku tiesības. Iesaistījusies bāriņtiesa un policija

Viņiem kopā ir seši bērni. Par nekaunīgo intīmo attiecību reklamēšanu un "uzbrukumiem" žurnālistiem valsts institūcijas izrādījušas pastiprinātu interesi.

Andrim Kivičam un Lienei Skulmei, iespējams, atņems vecāku tiesības. Iesaistījusies bāriņtiesa un policija
Komentāri[12] Bilžu galerija[22] 19.02.2019 18:06
Pašmāju skandalozākā šovbiznesa pāra - mūziķa Andra Kiviča un Lienes Skulmes - uzvedība publiskajā telpā nonākusi Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) redzeslokā, vēsta portāls TVNET atsaucoties no Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas sniegtās informācijas.

VBTAI apstiprinājusi, ka gatavo iesniegumu Valsts policijai. Kā noskaidrojuši žurnālisti, šādā situācijā var tikt iesaistīta arī bāriņtiesa, kas var lemt par vecāku aizgādības tiesību atņemšanu gan Kivičam, gan Skulmei.


Pieejamā informācija liecina, ka Kivičam no divām iepriekšējām attiecībām ir dēls un divas meitas, savukārt Skulme ir trīs meitu mamma.
Pāris par savām attiecībām paziņoja pērnā gada izskaņā - Kivičs vēl nebija oficiāli šķīris laulību ar savu meitu mammu Madaru Kiviču, kad jau dzīvoja kopā ar Lieni. FOTOGALERIJA

Abi mīlnieki kopš attiecību sākšanas regulāri dalījušies ar fotogrāfijām, kā arī dzīvajiem video Facebook, kurā apspriež savas intīmās attiecības. Vienā no tiem Kivičs netīšām parādīja plikumus un jau nākamajā dienā visai Latvijai paziņoja, ka viņa "mantības" izmērs ir "reāli virs vidējā". Kivičs adresē agresijas izpausmes tiem, kuri negatīvi izsakās par abu laimi.


Jau februāra izskaņā pie STV Pirmā! skatītājiem nonāks arī realitātes šovs par Kiviča dzīvi, savukārt jau marta vidū pāris ir nolēmis pamest Latviju divatā, bez bērniem.


Raksts pirmoreiz publicēts Tvnet.lv

Kivičs un Skulme esot izlēmuši pamest Latviju. Lienes bērni palikšot pie viņas bijušā vīra un bērnu tēva Ārena Skulmes, savukārt Kiviča bērni - pie viņu mātēm.

LASIET ARĪ:

Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
reiz bija... 22.02.2019 22:42
Katram ir tiesības uz brīvību.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss