Ļaudis smejas vēderus turēdami: Jakrins pats ne reizes neesot iebraucis katastrofālajās Rīgas ielu bedrēs

Ļaudis smejas vēderus turēdami: Jakrins pats ne reizes neesot iebraucis katastrofālajās Rīgas ielu bedrēs
Komentāri[12] Bilžu galerija[11] 18.02.2019 13:37
Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājam Emīlam Jakrinam pašam ne reizes neesot gadījies iebraukt Rīgas katastrofālo ielu bedrēs, to Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina pats Jakrins. Tas izsaucis pamatīgus smieklus rīdziniekos un pilsētas viesos."Diemžēl šogad bedru ir vairāk," secina Jakrins. "Tam ir vairāki iemesli - sākot no tā, ka atsevišķās ielās, kuras bija paredzēts remontēt pirms dažiem gadiem, remontdarbi bija atlikti, un tas tiks darīts tikai šogad... Piemēram, Krasta iela un Čaka iela, Zemitāna tilts."

Galvenais iemesls ceļu stāvoklim esot naudas trūkums. Jakrins arī pastāstīja, ka bīstamās bedres ceļu uzturētājam jāsāk lāpīt trīs stundu laikā kopš informācijas saņemšanas par to esamību. Jakrins sacīja, ka Čaka ielu remontēt varētu sākt maijā, pēc tam, kad darbus būs beiguši komunikāciju turētāji. FOTOGALERIJĀ JAKRINS UN VIŅA "NEBAUDĪTĀS BEDRES"

Kā ziņots, Valsts kontrole savā revīzijā konstatējusi, ka 2016.gadā un 2017.gadā Rīgas transporta nozares attīstībai kopumā bija pieejami 441 miljoni eiro, no kuriem liela daļa iztērēta nelietderīgi.

Tikmēr Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) paudis, ka daudzas Valsts kontroles konstatētās lietas esot pareizas no teorētiskā aspekta, taču praktiski tās tomēr esot grūti īstenojamas. Arī Jakrins paudis viedokli, ka daudzi pārpratumi revīzijā esot tieši dēļ atšķirīgās jēdzienu izpratnes, kā arī esot vairāki objektīvi iemesli, kādēļ projekti kavējoties vai tiekot atcelti.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) piektdien pieprasīja Ušakovam (S) divu nedēļu laikā sniegt paskaidrojumus par Valsts kontroles atklāto.

Tāpat vēstīts, ka līdz ar biežām gaisa temperatūras svārstībām pēdējās dienās ievērojami pasliktinājies Rīgas ielu stāvoklis un uz brauktuvēm izveidojušās dziļas bedres, kurās daudzi autovadītāji sabojājuši savus spēkratus.

Jakrins piektdien komitejas deputātiem pauda, ka, neraugoties uz līdzekļu trūkumu, ik gadu Rīgas ielās līdz martam visas bedres ir aizlāpītas. Pēc viņa teiktā, ik gadu bedru lāpīšanai Rīgas ielās tiek iztērēti aptuveni divi miljoni eiro, taču, lai pēc iespējas ātrāk uzlabotu ielu kopējo stāvokli galvaspilsētā, šim mērķim vajadzētu atvēlēt vismaz septiņus līdz astoņus miljonus eiro gadā.

Opozīcijas deputāts Ķirsis kritizēja Jakrina teikto, norādot, ka pēdējo gadu laikā no departamenta puses nav pausta informācija par līdzekļu trūkumu, līdz ar ko deputātam nav skaidrs, vai Jakrins ir kompetents pildīt savus amata pienākumus. Pēc Ķirša domām, no pašreizējās kritiskās situācijas uz Rīgas ielām būtu bijis iespējams izvairīties, ja vien departaments ik gadu, izskatot pašvaldības budžeta sadalījumu, nebūtu klusējis.

Avots: TVNET.lv

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
oficcial! 24.02.2019 20:54
Jakrins JĀATLAIŽ!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV