50% Latvijas cilvēku uzskata, ka Ušakovam jāatkāpjas no amata!

50% Latvijas cilvēku uzskata, ka Ušakovam jāatkāpjas no amata!
Komentāri[15] Bilžu galerija[20] 17.02.2019 19:17

Aptauja parādījusi skaidru ieskatu, kāda ir Latvijas iedzīvotāju attieksme pret korupcijas skandālu Rīgas Satiksmē. Katrs otrais Latvijas iedzīvotājs uzskata, ka Ušakovam jāatkāpjas no amata. Nila Ušakova, viņa ilggadējās padomnieces un dzīvesbiedres Ivetas Strautiņas dzīves mirkļi fotogalerijā.

Rīgas domes ikdiena ir nopietni mainījusies, kopš pašvaldības transporta uzņēmuma "Rīgas satiksme" korupcijas skandāls sācis uzņemt apgriezienus. Neskatoties uz domes opozīcijas pūliņiem, Rīgas mērs Nils Ušakovs turpina pildīt savus pienākumus.

Kantar TNS aptauja Latvijas iedzīvotāju vidū vecumā no 18 līdz 60 gadiem pierādījusi, ka vairums Latvijas iedzīvotāju neatbalsta šādu lietu kārtību, vēsta portāls Skaties.lv.

Katrs otrais respondents (53%) atbildējis, ka korupcijas skandāla dēļ Ušakovam ir jāatkāpjas no amata. Katrs trešais aptaujātais (33%) uzskata, ka tik krasas izmaiņas domes vadībā nav nepieciešamas. Vēl 14% nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Kā jau ziņots, 2019.gada 11. februārī Rīgas domē notika jau trešā sēde par Nila Ušakova atstādināšanas jautājumu. Taču opozīcijai kārtējo reizi nepietika balsu, lai to panāktu. Intriga zuda vēl pirms sēdes sākuma – partijas "Gods kalpot Rīgai" pārstāvis paziņoja, ka frakcija nolēma neatbalstīt opozīcijas piedāvājumu par Ušakova atstādināšanu.

9. februārī Rātslaukumā notika vairāku tūkstošu cilvēku mītiņš par atbalsta izteikšanu Rīgas mēram.


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
Regnars 27.02.2019 23:03
viņam jāizbeidz cūkot tautu!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV