Agresīvais Kivičs: žurnālisti ir debili kretīni, kropļi un mau**s!

Interesanti, kas Kivičs būtu bez žurnālistiem? Kā tauta uzzinātu par tāda mūziķa eksistenci un darbiem?

Agresīvais Kivičs: žurnālisti ir debili kretīni, kropļi un mau**s!
Komentāri[22] Bilžu galerija[5] 09.02.2019 21:34
Skandalozais dziedātājs Andris Kivičs, kurš sen jau iemantojis bēdīgu slavu ar savu agresīvo attieksmi pret sabiedrību un mediju pārstāvjiem, tagad atkal aizvaino Latvijas žurnālistus. Kivičs uzskata, ka žurnālisi esot kretīni, kropļi un maukas. Kivičs vēršoties pret žurnālistiem publicējis video, kurā pēc aizvainojumu jūras uzbrūkoši jautā: "Jūs esat pilnīgi debili?"  Fotogalerijā bildes, kurās it kā Liene Skulme esot nozagusi drēbes Madarai Kivičai.

Pilnīgi netaisni Andris Kivičs velk paralēles ar laikrakstā Charlie Hebdo publicētajām karikatūrām ar islāma pravieti Muhamedu, kas bija par iemeslu teroristu uzbrukumam redakcijai 2015. gadā. Viņš esot sapratis teroristu motīvus, jo arī Latvijas žurnālistiem neesot nekas svēts. Interesanti, kas Kivičs būtu bez žurnālistiem? Kā tauta uzzinātu par tāda mūziķa eksistenci un darbiem?

Kivičs un Skulme esot izlēmuši pamest Latviju. Lienes bērni palikšot pie viņas bijušā vīra un bērnu tēva Ārena Skulmes, savukārt Kiviča bērni - pie viņu mātēm.

LASIET ARĪ:

Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
UH! 18.02.2019 11:04
Tas,ka abi zīmējas,lai nopelnītu naudu,tas nu ir skaidrs un ja nebūtu šo drausmīgo izdarību,abi būtu jau aizmirsti. Svarīgākais jautājums ir bērni.
Izskanēja jau ierosinājumi,ka sen jau jāiejaucas šajā putrā bērnu tiesību aizstāvjiem.Kas tā par māti, kura tā publiski uzvedas?! Vajadzētu padomāt par to,ka jānoņem mātes tiesības! Žēl, ka bērniem tāda māte! Lai viņi filmē viens otru un pa vakariem abi skatās. Neizprotami ir Kiviča paziņojumi ,ka tagad Tv filmēs un rādīs visas viņu preteklības un par tautas nodokļiem. To nu nedrīkst darīt. Ja kāda mamma uzšauj pa dupsi neklausīgajam bērnam,tā beigas klāt un tiesības nost.Šitie pliki pa vannu ņemas ,rupji lamājas, staigā drausmīgos kreklos u.tt., te neviens neliekas ne zinis.Briesmīgi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV