Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO

Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO
Komentāri[11] Bilžu galerija[5] 05.02.2019 21:21
Nedēļas nogalē par vienu no sociālo tīklu lietotāju apspriestākajiem notikumiem kļuva Madaras Kivičas komentārs pie mūziķa un viņas divu meitu tēva Andra Kiviča fotogrāfijas, kurā viņš pozē ar Lieni Skulmi, ka Liene nočiepusi viņas džemperi. Kivičs gan šādu kritiku necieta un pats publicēja paziņojumu Madarai.

Arī sociālā tīkla lietotāji atraduši, ka foto, kuros Skulme un Kiviča sieva redzama vienādos svīteros - skatiet fotogalerijā.

Viss sākās ar to, ka Kivičs vietnē "Facebook"ievietoja fotogrāfiju, kurā ar Lieni pozē ļoti līdzīgos džemperos. Taču cilvēkus neilgi pēc tam pārsteidza Madaras komentārs pie publiskotā kadra.

"Un es domāju, kur palika mūsu ģimenes džemperīši. "Kruta"," pie foto vēstīja Madara. Komentārs nekavējoties izraisīja īstu diskusiju vētru, cilvēkiem pārmetot Skulmei Madaras apģērbu zagšanu. Kivičs, kā allaž, metās aizstāvēt savu mīļoto, veltot visai skarbu paziņojumu savu bērnu mātei, apgalvojot, ka savu un Madaras džemperi viņš pirka vasarā Londonā, taču Lienei to iegādājies pirms divām nedēļām Berlīnē."Madara, es nezinu, kur tu esi pad***usi savu jaku, paprasi savam jaunajam draugam, savam mīļākajam, kā viņu nosaukt, Edvardam, lai viņš tev nopērk vietā," video apgalvoja mūziķis.

Arī pie video pievienotais apraksts bija visai skarbs: "Liene nevalkā manas bijušās sievas drēbes, jo viņai ir pašai savas drēbes! Man arī patīk doma, ka es varētu bijušās sievas drēbes vilkt mugurā Lienei, kura, pirmkārt, ir "sīka", salīdzinot ar lielo Madaru, tad kopā ar Lieni fotografēties un likt bildes feisītī… WTF?"

Kāda Facebook dāma ļoti skarbi reaģē:

"Ieva Smirnova Péc ší gàjiena, Andri, Liene ,Jus man esat ne tikai nepatíkami,bet - riebjaties! Kà Liene vispàr spéja šo džemperi uzvilkt,zinot,ka to valkâja Andra bijusí sieva?!!!! Ja Jús to darat,lai speciâli sápinätu Madaru,tad esat pilnígi pamuļķi abi! Bútu padomâjuši par bérniem,kurus vienaudži iesmiet par šo visu var!
Tizlákus cilvékus neesmu vél redzéjusi...Divi âksti,kas domá,ka ir baigi vajadzígi tautai..."


Avots: Sejas.lv

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Zaķis 09.02.2019 01:01
Un komentāru licēji vēl dumjaki! Visi tikai Andri taisa par to slikto. Laikam neviens nekad neaizdomājas, ka viņš arī ir cilvēks.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss