Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa
Komentāri[30] Bilžu galerija[17] 31.01.2019 21:02
Jau pavisam drīz – Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, – Andris un Madara Kiviči būtu svinējuši savu kāzu septīto gadadienu. Tagad pāris plāno oficiālu šķiršanos, un Madara savu laulību gredzenu plāno izmest kanālā pie Brīvības pieminekļa - vēsta žurnāls Kas Jauns.

Jau pagājis vairāk par diviem mēnešiem, kopš tapa zināms, ka mūziķis un partijas "KPV LV" 13. Saeimas deputāta kandidāts Andris Kivičs izvēlējies veidot attiecības ar sabiedrības dāmu, mākslinieci, žurnālisti un trīs bērnu mammu Lieni Skulmi, pārceļoties uz dzīvi viņas ģimenē. Savukārt Madarai Kivičai ar divām meitām, kuras dzimušas laulībā ar Andri, dzīve jāsāk no jauna.

"...Mēs ar Andri nebijām ideāli, bet abi bijām jūtīgi, trauslām dvēselēm. Kad mani aizskar, es ilgi pārdzīvoju, Andrim ir tāpat. Mums bija stipras jūtas, un neviens negribējām viens otru sāpināt... Tuvojas kāzu jubileja... Mūsu laulību gredzenu vairs nenēsāju. Gaidu pavasari, kad atkusīs ledus, tad to iemetīšu kanālā tajā vietā, kur bija mūzu kāzu ceremonija, pie Brīvības pieminekļa. Lai tad tas tur dzelmē arī paliek. Es simboliski vienatnē aiziešu turp, pārdomāšu visu, kā bija, jo tie taču manā dzīvē bija brīnišķīgi gadi..."

Andrim Kivičam ir 40 gadi. Lienei Skulmei ir 38 gadi. Madarai Kivičai - 26. Mirkļi FOTOGALERIJĀ

Par to, kā Madara raujas vairākos darbos, par viņas plāniem šķirt laulību un par pielūdzējiem, vairāk lasiet Kivičas intervijā šīs nedēļas žurnālā Kas Jauns.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [30] ››
Dace Virse 12.02.2019 22:52
Laulību gredzens nemaksā tik daudz, kā jūs iedomājaties :D
Cik grami tas ir? Cik par to dod lombardā? Kapeikas ;)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss