Sirdi plosošs stāsts. Rolanda Ūdra sieva: Ielienu gultā, aplieku sev apkārt vīra stīvo roku un papinkšķu...

Sirdi plosošs stāsts. Rolanda Ūdra sieva: Ielienu gultā, aplieku sev apkārt vīra stīvo roku un papinkšķu...
Komentāri[10] Bilžu galerija[23] 19.01.2019 21:24
Lai gan mūziķei un aktrisei Ilonai Balodei nepatīk, ka viņu sauc par varoni vai stipru piemēru citiem, tas tomēr nenoliedzami ir apbrīnojami - ikdienas dzīve kopā ar savu likteni - Rolandu Ūdri jeb Ūdrīti.

Ikdienā Rolanda Ūdra aprūpe neapšaubāmi nogurdina, Ilona aizvien apgalvo, ka tas iespējams tikai tāpēc, ka Ūdris viņu tik ļoti atbalsta. Ūdrīša un Balodes dzīves mirkļi VIPI fotogalerijā

"Lai cik grūti ir bijis fiziski, morāli Ūdris mani ļoti atbalsta. Ļoti. Neviens cilvēks pasaulē mani tā nesaprot kā Ūdris. Viņš var dusmoties, saukt mani par muļķi, taču vienmēr saprot. Tad ielienu gultā viņam blakus, aplieku sev apkārt viņa stīvo roku, ielienu padusē un papinkšķu. Pēc brīža viss pāriet..." žurnālā "Ieva" intervijā runā Ilona Balode.

Balode abu attiecības ar Ūdri dēvē par kosmosu jeb pārdabisku saslēgšanos. "Starp mums vienkārši notika pārdabiska saslēgšanās. Mēs kopā esam piedzīvojuši gan elli, gan kosmosu. Bet cilvēki jau to nesaprot, viņi uz to visu skatās baigi praktiski. Viņi domā, ka tu rūpējies par to savu cilvēku kaut kā vārdā. Viņi nesaprot, ka patiesībā viss ir daudz vienkāršāk – vienkārši kosmoss, satikšanās kādā citā līmenī. Un tu nevari viņiem to ieskaidrot," saka Ilona Ūdre.

"Jā, mainījās ārējais veidols, ārējās izpausmes, bet ne pats cilvēks. Viņš joprojām ir tas pats Ūdris, ar kuru man ir pilnīgs kosmoss. Es bieži vien domāju, ar ko mēs esam izpelnījušies tādu balvu – satikšanos kosmosā, prātam neaptveramā līmenī?! Tik daudzi visu mūžu meklē savu cilvēku, satiekas ar vienu, otru, trešo, un tā arī neatrod to īsto."

Atgādinām, ka Rolands Ūdris cieta negadījumā 2016. gada 17. janvārī ap pulksten 15.40 Rīgā, Artilērijas ielas posmā starp Aleksandra Čaka un Krāsotāju ielu. Policijas ziņojumā teikts, ka viņu notriekusi "Subaru" markas automašīna. Pašreiz ģimene par mājām sauc Ventspili, kur ik dienas Rolands apmeklē nodarbības pie fizioterapeita, logopēda un citiem speciālistiem, kuri dara visu iespējamo, lai tautā iemīļotais mūziķis atlabtu.

Vairāk atklāto interviju lasiet žurnālā "Ieva".

Avots: Tvnet.lv

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Vitalijs 26.01.2019 20:40
Man ir aizdomas, ka zēns atlabs!!! Varbūt ne uz 100%,taču mazāk vai vairāk viss būs kārtībā!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV