Piekauta un ar sasistu seju. Gūstā turētā dziedātāja, šovu zvaigzne Māra Katarska atgriežas Latvijā

Piekauta un ar sasistu seju. Gūstā turētā dziedātāja, šovu zvaigzne Māra Katarska atgriežas Latvijā
Komentāri[12] Bilžu galerija[74] 17.01.2019 20:25
Latviešu dziedātāja un LNT šovā OKartes skatuve iepazītā Māra Katarska 2018.gada 17. janvāra vakarā atgriežas Latvijā, liecina Facebook grupā "Meklējam Māru" publicētā informācija.

Uzziņai: Ēģiptes pilsētā Hurgadā pazudusī latviešu dziedātāja Māra Katarska otrdienas, 15. janvāra, vakarā tika nākusi klajā ar video paziņojumu, ka viņa ir drošībā. Māras Katarskas dzīves dažādie mirkļi VIPI fotogalerijā.

"Vēlējos pateikt, ka esmu drošībā. Ar mani viss ir kārtībā, viss būs labi. Milzīgs paldies visiem, kuri man raksta, kuri interesējās un kuriem rūp," video stāsta Māra, kura acīm redzami cietusi no vardarbības - uz dziedātājas sejas redzami vairāki zilumi.

Atgādinām, ka pirms dažām dienām Latviju sasniedza vēsts, ka Ēģiptes kūrortā Hurgadā, pazudusi dziedātāja un šovā OKartes skatuve iepazītā zvaigzne Māra Katarska. Viņa atradās, tomēr 14. janvāra naktī jau atkal mistiski pazuda.


Māras mamma Aija sarunā ar portālu TVNET atklājusi, ka viņas meitu turējis gūstā kāds arābu izcelsmes vīrietis, kurš meiteni ir piekāvis un, iespējams, arī sazāļojis.

Mārai Katarskai ir 26 gadi.

SKATIET ARĪ MĀRAS APAKŠVEĻAS DEFILĒ MODES SKATĒ PIRMS 6 GADIEM: Seksīgā "Okartiste" Māra Katarska vienos stringos - FOTO

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
Elita Ungere 26.01.2019 18:38
Normàlas meitenes,kuras draudzéjas ar pràtu ne gústá tur ne sit ne varo.Beidziet gausties"vieglas dzíves tíkotàjas".Nu besí tà létticíba.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV