"Jaunajai ministrei" pārmet pārlieku seksismu, lielo krūšu un citu plikumu neadekvātu izrādīšanu

"Jaunajai ministrei" pārmet pārlieku seksismu, lielo krūšu un citu plikumu neadekvātu izrādīšanu
Komentāri[17] Bilžu galerija[14] 11.01.2019 22:21
Kā ziņots jau iepriekš, savu kandidatūru uz topošās 2019.gada Latvijas valdības labklājības ministra krēslu atsauca partijas KPV LV Saeimas deputāte Ieva Krapāne. Viņa to esot darījusi veselības problēmu dēļ, jo esot mātes cerībās. Drīz vien partija nosauca savu jauno labklājības ministra kandidāti - deputāti Ramonu Petraviču.

Pirms tam izskanēja nopietnas šaubas par Krapānes kompetenci un pieredzi politikā, lai kļūtu par labklājības ministri. Taču teju nekādu atbalstu negūst arī jaunā kandidāte Petraviča. Viņai tiek pārmests pārlieks seksisms un pikantu pašbilžu publikācijas. Tiesa, pēc pirmās kritikas Ramona Petraviča daļu foto ir steigšus izdzēsusi. FOTOGALERIJA.

"KPV LV deputāte Krapāne līdz ar citiem saviem partijiniekiem tikai šodien uzzināja, ka ir gaidībās, tāpēc atteicās kandidēt uz ministres amatu, kaut gan kolonijas uzraudzes kvalifikācija bija absolūti atbilstoša labklājības ministres amatam. Toties tagad kandidēs Ramona Petraviča, satriecot visus ar savu daili.

“Šī ir mana pirmā politiskā partija, pirmā politiskā pieredze un noteikti arī pēdējā,” apgalvo attēlā redzamā Petravičas kundze. Nu kāpēc tad pēdējā? Vēl ir citi ministru amati. Vēl ir arī Valsts prezidenta amats. Un ANO ģenerālsekretāra amats. "Kāpēvešņikiem" visi ceļi vaļā!" sociālajos tīklos ironizē pazīstamā žurnāliste Elita Veidemane.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
Smaida Ošeniece 26.01.2019 19:06
Ar seksīgumu ceļš labklājību

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss