Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas
Komentāri[11] Bilžu galerija[16] 08.01.2019 17:52
Gada nogalē mūziķa Andra Kiviča sieva Madara piedzīvoja vīra sānsoli un aiziešanu no ģimenes. Viņš "iemainīja" daiļo sieviņu pret Lieni Skulmi. Lai gan viss notika strauji un tas periods bijis grūts, Madara atkal ir optimisma pilna. To viņa atklāja intervijā žurnālistei Ievai Brokai izdevumā "OK!". Šarmantās Madaras dzīves mirkļi fotogalerijā

Uz jautājumu, kā viņa šobrīd jūtas, Madara atklāj, ka ir apmulsusi, bet vienlaikus jūtas labi. Viņa stāsta, ka palīdzēt tikt pāri notikušajam viņai palīdzēja abas meitas, par kurām jārūpējas. Tāpat sievietei ir savi darbi un hobiji. Viņa sacīja, ka nav bijis daudz laika palīst zem segas un raudāt. "Piecas dienas paraudāju spilvenā, sestajā cēlos un turpināju dzīvot un darboties," atklāj Madara.


Runājot par plāniem un vēlmēm jaunajā gadā, Madara atklāj, ka vēlas iepazīt vairāk savu jauno hobiju fitnesu. Tāpat viņa vēlas būt laimīga.

"Cilvēcisku laimi gribētos. Lai nav vientulības sajūtas. Ar diviem bērniem jau nemaz nevar būt vientuļš, tomēr gribas arī pieaugušo, kas tevi mīl, kas saprot un ar kuru var parunāt," piebilst Madara.

Avots: Tautaruna.nra.lv


Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Zaķis 21.01.2019 04:22
Lieciet Andri mierā. No labas sievas nebēg prom. Un viena pagale nedeg. Nav ko taisīties par žēlojamu nabadzīti.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss