Lūk, kā izskatās Sanda Ozoliņa jaunā mīļotā

2018.gada nogalē jaunas ziņas par OZO jaunajām attiecībām. Fotogalerija.

Lūk, kā izskatās Sanda Ozoliņa jaunā mīļotā
Komentāri[8] Bilžu galerija[12] 31.12.2018 17:42

Kādreiz slavenais hokejists, šobrīd Gunāra Ķirsona labā roka jeb Lido mārketinga daļas vadītāja vietnieks Sandis Ozoliņš jau kādu laiku esot aizņemta vīrieša statusā.

Žurnāla Privātā Dzīve žurnālistiem izdevies noskaidrot, ka jaunā Sanda Ozoliņa izredzētā un mīļotā sieviete ir latviešu miljonāra, būvuzņēmēja Aināra Pauniņa bērna māte Ina Avlaseviča - SKATIET FOTOGALERIJĀ. Miljonārs pirms diviem gadiem esot Inu pametis. Sandim Ozoliņam ir 46 gadi, bet Ina ir 32 gadus veca.

Ina Avlaseviča kādreiz esot strādājusi par modeli. Tāpat viņa pirms 12 gadiem piedalījusies aģentūras Mis Latvija organizētajā konkursā, iekļuvusi finālā, kur ieguvusi galveno titulu Mis Latvija 2006. Tiesa, fotogalerijā esošās bildes tapušas pirms vairākiem gadiem - jauni Inas foto nav pieejami.

Sandis Ozoliņš jau kārtējo reizi no komentāriem par savām attiecībām izvairās. Tomēr savu sirdsāķīti vairs noslēpt nevar - abi nupat tika apmeklējuši "Latvijas lepnuma 2018" balvu pasniegšanas ceremoniju. Kā zināms, Ozoliņš iepriekš bija precējies ar Sandru Ozoliņu. Šais attiecībās dzimuši divi dēli.

Vēlāk Sandis ģimeni pameta, jo izveidojās vētraini kaislīgas attiecības ar kādreizējo TV zvaigzni Annu Lieckalniņu. Tomēr arī ar TV dīvu attiecības jau drīz vien pajuka.

LASIET ARĪ: Ekskluzīvs! Gadumijā izjukušas skaistā slavenību pāra Lieckalniņas un Ozoliņa attiecības

Sanda OZOLIŅA jaunā mīla Agnese VĀRPIŅA

Ozoliņš pietēlo savu ribu salaušanu; Atvaļinājumā trakoti uzdzīvo ar Lieckalniņu

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Kaspis 04.01.2019 01:40
Ļoti skaista sieviete!, malacis Sandis

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV