Lūdzam palīdzēt atrast 28 gadus veco Latvijas regbija zvaigzni Dāvi Pērkonu. VIDEO

Valsts policija un visa Latvijas sabiedrība lūdz palīdzēt. Pazudušā Dāvja meklēšanā Olainē izķemmēta plaša teritorija, mašīna atrasta ļoti tālu no dzīvesvietas.

Lūdzam palīdzēt atrast 28 gadus veco Latvijas regbija zvaigzni Dāvi Pērkonu. VIDEO
Komentāri[4] Bilžu galerija[9] 27.12.2018 09:53
28 gadus vecais Dāvis Pērkons pazuda 23. decembrī, pēdējo reizi viņš redzēts Rīgā, Ķengaraga mikrorajonā, bet meklēšana notiek Olainē, kur atrasta viņa automašīna.

Par Dāvja pazušanu trauksmi vispirms sacēla sociālajos tīklos, savukārt meklēšanas operācija sākās Pirmajos Ziemassvētkos un turpinājās arī 26. decembrī līdz tumsai. Tajā iesaistīti vairāk nekā 50 cilvēki, tostarp no policijas, zemessardzes, biedrības “Bezvests.lv”. Meklētāju vidū ir arī Dāvja radi, draugi un regbija komandas biedri.

DĀVIS FOTOGALERIJĀ


"Ir ļoti liela teritorija pārbaudīta – gan meža teritorija, gan dzelzceļu un šoseju, un šosejas otru malu, tagad zemessargi vēl strādā pilsētā un pārbauda bēniņus, pagrabus. Šodien visu esam izdarījuši, ko varējuši, tagad darbs būs policijai, lai pārbauda kameras, lai atrastu pieturas punktus, kur mēs varētu skatīties tālāk,” atklāj “Bezvests.lv”. Svētdien Dāvis ciemojies Rīgā, pēc kā devies mājup. Olainē viņa mašīna manīta ap plkst. 14, ap to pašu laiku viņš pēdējo reizi redzēts saziņas tīklā WhatsApp.

Mašīna atrodas šeit, viņš to ir atstājis un tālāk devies no šīs vietas, tad attiecīgi mēs teritoriju 5 km rādiusā esam pārbaudījuši. Dzīvo viņi Olaines otrā pusē, tāpēc ir dīvaini, kāpēc viņš ir atbraucis šeit, tāpēc tas ir ļoti mīklaini, kāpēc tas tā ir noticies.
Dāvja augums ir 190 centimetri, viņš bija ģērbies pelēkās biksēs, ziemas jakā un kājās viņam bija melni apavi. Ļaudis tiek aicināti ziņot biedrībai pa tālruni 22084084 vai Valsts policijai pa tālruni 110, ja pamana pazudušo vīrieti vzi zina jelkādu noderīgu informāciju. Video: TV3 Ziņas

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Lita 02.01.2019 23:16
Lūdzu atrodies, Dāvi!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV