TV zvaigzne Anna Lieckalniņa-Krimele jau ilgāku laiku pametusi jaundzimušā mazuļa tēti

TV zvaigzne Anna Lieckalniņa-Krimele jau ilgāku laiku pametusi jaundzimušā mazuļa tēti
Komentāri[2] Bilžu galerija[14] 06.12.2018 18:41

2018.gada rudens pusē mediji ziņoja, ka teoloģe, ģeštalta terapeite un bijusī TV personība Anna Lieckalniņa-Krimele, iespējams, divus mēnešus pēc meitiņas piedzimšanas šķīrusies no vīra, uzņēmēja Rafaela Krimela, jo no dzīvesvietas Ikšķilē pārcēlusies uz Rīgu, uz vecāku māju Pļavniekos. Žurnāla Privātā Dzīve žurnālisti intervējuši bijušo TV zvaigzni, lai noskaidrotu, kāds ir viņas un Rafaela attiecību statuss.

Lieckalniņa-Krimele kopā ar kādu draudzeni apmeklēja Māra Martinsona spēlfilmas "Jaungada taksometrs" pirmizrādi, kur esot atbildējusi arī uz Pdz jautājumu, vai viņas sirds ir atvērta jaunām attiecībām. Anna atbildējusi: "Lai tas paliek mans noslēpums, jo esmu precēta sieviete. Lūk, tā - pavisam vienkārši!"

Uz jautājumu, vai viņas plānos ir savu oficiālo attiecību statusu mainīt, Anna atbildēja: "Nezinu. Kā jau sacīju - pagaidām esmu precēta." Šāda atbilde, protams, sevišķus komentārus par attiecību statusu neprasa.

Anna un Rafaels gredzenus mija 2016. gada vasarā. Šā gada 9. jūlijā pasaulē nāca pāra kopīgā atvase, Annas otrais bērniņš. "Esam kā septītajās debesīs! Bezgala priecīgi! Paldies ārkārtīgi jaukajam Rīgas Dzemdību nama kolektīvam," priecīgo notikumu komentēja Anna Lieckalniņa-Krimele, piebilstot, ka meitiņa svērusi gandrīz četrus kilogramus.

Portāla VIPI rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka Lieckalniņa jau vairākus mēnešus nedzīvo kopā ar savu vīru un bērna tēvu Rafaelu. Annai Lieckalniņai ir 35 gadi.

FOTOGALERIJĀ ANNAS DZĪVES MIRKĻI

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
šamanis 09.12.2018 21:39
tāda jau viņa ir - vizuāli smuka, garīgi neciešama

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV