Mūžībā aizsauktā miljonāra sieva, aktrise Elīna Dzelme-Maligina strādā par apkopēju...

Mūžībā aizsauktā miljonāra sieva, aktrise Elīna Dzelme-Maligina strādā par apkopēju...
Komentāri[4] Bilžu galerija[14] 05.12.2018 21:57
Atraitne Elīna Maligina pēc vīra Valērija nāves palikusi bez naudas un mājām: "Bija jāstrādā par apkopēju"!

Olainfarm līdzīpašnieka Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina paziņojusi, ka pēc vīra nāves palikusi bez naudas, bez apģērba, bez mājām un nācies strādāt fizisku darbu, lai nopelnītu iztiku, atsaucoties uz interviju žurnālā Ieva, vēsta portāls Jauns.lv.

"Bija jāstrādā par apkopēju. Ko man bija darīt?! Man kāds naudu deva? Trīs gredzenus varēju pārdot? Man ir māte, meita, ģimene... Visiem kaut kur bija jādzīvo," intervijā žurnālam Ieva atmiņās dalījusies Elīna, kuras vīrs Valērijs Maligins mūžībā aizgāja pirms gada - 2017. gada 9. decembrī.

Maligina, kas tagad jau vairākus mēnešus studējot režiju vienā no Maskavas prestižākajām kinoskolām, intensīvi mācās, strādā pie vairākiem mākslas projektiem, viņai esot vairāk nekā trīsdesmit izstāžu dažādās pasaules vietās, vairāk nekā astoņdesmit kinofestivālu, kuros viņa piedaloties.

FOTOGALERIJA

Valērijs Maligins viņsaulē devās 2017. gada 9. decembrī. Teju pusgada garumā pēc tam ilga īsta sāga ar mantas dalīšanu starp viņa meitām un atraitni Elīnu. Strīdi, apvainojumi, iesniegumi policijā un tiesā – emociju netrūka, līdz dāmas vienojās, cik līdzekļu naudā izmaksājams Elīnai.

Elīna netika iekļauta uzņēmēja atstātajā testamentā. Visu mantu miljonārs, kura īpašumu vērtība pērn tika lēsta 70 miljonu apmērā, atstāja savām trim meitām, bet 50 000 eiro novēlēja mammai Mirimejai Maliginai.

Pēc likuma, neatraidāmajai mantiniecei Elīnai Maliginai pienācās 1/8 daļa no īpašuma un šī daļa atraitnei izmaksājama naudā.
Gan meitas, gan atraitne pēc vienošanās panākšanas uzsvēra, ka vienošanās paredz – tās saturs ir konfidenciāls – un visas ar mantojuma lietu saistītās domstarpības ir atrisinātas.

Avots: Jauns.lv

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
UH! 08.12.2018 21:35
Nu ko vari ņemties, Elīna! Naudas kabatā ir ļoti,ļoti daudz, saki,ka arī atpazīstamības netrūkst, nu beidz vazāt Maligina k-ga vārdu, lai dus Dieva mierā! Pateicoties Maligina k-gam ,tagad vari muļķi laist, sagrābusi viņa naudu. Tu nemaz nebiji pelnījusi tik daudz,patiešām. Ne jums bērnu,arī laika kopdzīves periods tāds nieks vien bija. Rodas aizkaitinājums, ka tgad vēl un vēl publicē savus murgus. Tu tak viņu nodzirdināji ar savām kopānijām un tad vēl noliki līdz ar zemi.Ai, nu nokaunies,ja Tu vispār zini šo jēdzienu un šo jūtu izpausmi. Tagad
ņemies pa Maskavu vai brauc uz Austriju, bet beidz piemēslot presi ar saviem stulbajiem rakstiem. Nu un kas ,ka pastrādāji par apkopēju?! Kas? Tu tak zināji,patēlošu kārtējo reizi cietēju, jo tūlīt būs miljoni kabatā! Piekrītu iepriekšējai komentētājai- daudz neskaidrību.Lai vieglas smiltis Maligina k-gam!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss