Šokējoši! Latvijas iedzīvotāji satraukti ziņo par sieviešu aksesuāriem, kas darināti no kaķa ādas

Tā taču ir kaķa muguriņa!

Šokējoši! Latvijas iedzīvotāji satraukti ziņo par sieviešu aksesuāriem, kas darināti no kaķa ādas
Komentāri[1] Bilžu galerija[5] 04.12.2018 22:02

“Cimdi tik ļoti līdzinās kaķu kažokam”, “Tā taču ir kaķa muguriņa!” “Vai tiešām drīkst pārdot sazin ko?” vēstules, kuras pagājušajā nedēļā saņēmis raidījums “Bez Tabu”. Zem iedzīvotāju lupas nokļuvis internetveikals “Gloves – handmade”, kurā piedāvā iegādāties cimdus no dabīgās kažokādas. Dažas no fotogrāfijām, kurās redzami piedāvātie cimdi, iedzīvotājus mulsinot, jo tie stipri atgādinot kaķa kažoku - skatiet galerijā.

 “Kad cilvēki grib nopirkt cimdus, lai veiktu ekspertīzi, no kādas ādas tie darināti, veikals tos cilvēkus bloķē un pieprasa, lai ierakstus izdzēš,” stāsta kāds sociālo tīklu lietotājs.

“Uzrakstīju tirgotājam. Viņi apgalvo, ka nezina, no kāda dzīvnieka kažoka tie esot!” apgalvo rakstītās vēstules autore.

Jāpiebilst, ka visā Eiropas Savienībā kopš 2008. gada 31. decembra ir spēkā regula, kas aizliedz suņu un kaķu kažokādas izstrādājumu importu, eksportu un nonākšanu tirgū. Par kažokzvēriem tiek uzskatītas lapsas, ūdeles, šinšilas, nūtrijas, taču mājas istabas dzīvnieki šajā kategorijā neietilpst. Par noteikto normu neievērošanu var tikt piespriests sods.

Lai rastu skaidrību, “Bez Tabu” cenšas sazināties ar cimdu darinātājiem. Izveidotajā wwwfacebook.com lapā informācija par adītājiem ir gausa. Nav norādīta ne adrese, ne tālruņa numurs. Vienīgā iespēja, kā ar lapas uzturētājiem sazināties, ir rakstīt vēstuli. Sākotnēji, uzdodoties par pircējiem, uz vēstulēm netiek atbildēts.

Pēc tam, atklājot patieso intereses iemeslu, atbildes vēstuli raidījums “Bez Tabu” saņem, kurā cimdu darinātāji skaidro, kā cimdi top.

“Mēs strādājam tikai ar re-used kažokādām, t.i, izmantojam kažokus, kas citām dāmām kļuvuši lieki un stāv skapī jau no padomju laikiem vai pat senāk. Ideja sākotnēji bija parādīt cilvēkiem, ka kažoku var pārvērst par skaistu lietu un jaunu dzīvnieku nogalināšana nav nepieciešama. Nosūtu Jums darba procesa bildes.”

Tāpat stāsta, ka par rudās krāsas cimdiem cilvēki interese bijusi vislielākā. Tāpēc to intereses pēc esot nodevuši ekspertu izpētei.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
ILONA 05.12.2018 21:55
Drausmīgi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV