Dziesmu izkropļošanas skandāls pieņemas spēkā. Kamēr Rajecka raud, kārtējais komponists sūdzas par pusdebilu Vēberes dziedājumu

Slavenības šokā. Līdz šim nezināmā, jaunā dziedātāja Evija Vēbere kļūst zināma tikai ar dziesmu izkropļošanu un citiem skandāliem.

Dziesmu izkropļošanas skandāls pieņemas spēkā. Kamēr Rajecka raud, kārtējais komponists sūdzas par pusdebilu Vēberes dziedājumu
Komentāri[18] Bilžu galerija[9] 28.11.2018 20:49
Par vienu no apspriestākajiem cilvēkiem Latvijas šovbiznesā kļuvusi jaunā dziedātāja Evija Vēbere, ​kura ar savu uzstāšanos Latvijas simtgadei veltītajā koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” daudziem klausītājiem izraisīja sašutumu, tai skaitā komponistam Mārtiņam Braunam.

Sarunā ar izdevumu "Privātā Dzīve" Brauns atklāj, ka pērn Vēbere izpildīja viņa komponēto dziesmu "Veltījums" kino balvas "Lielais Kristaps" pasniegšanas ceremonijā kopā ar grupu "Ezeri"."Šī meitene izkropļoja arī manu dziesmu. Viņa to izdarīja bērnišķīgā balsī ar pusdebilu pieskaņu," skarbs ir komponists Mārtiņš Brauns.

Kā žurnālam atklāj Brauns, ar viņu šīs dziesmas izpildījums netika saskaņots, tādēļ briedušas lielas nepatikšanas, kas varēja beigties pat ar tiesu darbiem - komponists "Privātajai Dzīvei" pastāstījis, ka Vēbere tādā veidā pārkāpusi autortiesības: "Līdzko tas aiziet masu informācijas līdzekļos, draud desmitiem tūkstošu eiro sods. Man nav lielas vēlēšanās tādu pieprasīt, es tikai gribu, lai manus darbus bez atļaujas neaiztiek."

Kā zināms, koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” Vēbere izpildīja dziesmu "Svētku diena", kas klausītājiem vislabāk atmiņā palikusi talantīgās Olgas Rajeckas izpildījumā.

Pēc pasākuma gan skatītāji, gan pašmāju slavenības paudušas neapmierinātību ar jaunās dziedātājas Evijas Vēberes dziedājumu.

Dziedātājas Olgas Rajeckas meita Vēberes izpildījumu nodēvēja par "šausmām un drausmām", bet pati Rajecka pēc redzētā un dzirdētā pat raudājusi.

FOTOGALERIJĀ DZIEDĀTĀJA EVIJA VĒBERE

Tikmēr koncerta idejas autors, mūziķis Jānis Šipkēvics meties Vēberi aizstāvēt, sakot: "Skumstu, ja mūsu neiecietības līmenis ir tik augsts un bailes no neparastā tik saasinātas."

Avots: Tvnet.lv


LASIET ARĪ: Sabiedrība šokā par Olgas Rajeckas dziesmas izpildījumu jeb, precīzāk, šķību ķērkšanu valsts simtgades koncertāFOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ - tā izskatās jaunā dziedātāja Vēbere

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
Māra Veinberga 07.12.2018 15:48
Pretīgi skatīties uz šito putnu biedēkli vēl kaunu dara Lv piezagusies apzagusi dziesmu Olgas un te vēl fočējas nju putnu biedēklis ir un paliek ne kauna ne gods ķērcošā vārna viņai dziesma piestāvētu teikt Krā esu krā krā cik labi būt vārnai krāā

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV