17 gadu starpība ar sievu: 57 gadu vecumā Latvijas premjers Māris Kučinskis kļuvis par tēti

17 gadu starpība ar sievu: 57 gadu vecumā Latvijas premjers Māris Kučinskis kļuvis par tēti
Komentāri[11] Bilžu galerija[7] 27.11.2018 19:22
Svētdien, 2018.gada 25. novembrī, nāca pasaulē Ministru prezidenta Māra Kučinska un viņa sievas Laines (40) bērns, dēls Jēkabs.

Dēla piedzimšana bija iemesls, kāpēc Kučinskis svētdien Briselē nav piedalījies Eiropadomes sēdē, kur tika lemts par Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības jeb BREXIT.


Protams, mazuļa Jēkaba nākšana pasaulē De facto ir visjaukākā dāvana paša šūpuļsvētkos, jo Ministru prezidents 2018.gada 28. novembrī svin savu 57. dzimšanas dienu. No sirds sveicam!FOTOGALERIJĀ Ar sievu Laini Mārim Kučinskim ir 17 gadu starpība.


Kučinskis nu jau ir 3 bērnu tēvs: no iepriekšējām attiecībām dzimušais vecākais dēls Gints Kučinskis ir zinātnieks, specializējies fundamentālajā fizikā, dzīvo un strādā Vācijā. Attiecībās ar pašreizējo dzīvesbiedri Laini dzimis arī dēls Edgars.


17 gadus par sevi jaunāko Laini plašākai sabiedrībai mazpazīstamais politiķis Kučinskis noskatīja vēl senos laikos, būdams Valmieras mērs, kad jaunā meitene atnāca pilsētas domē strādāt kā sabiedrisko attiecību speciāliste. Zinātāji spriež, ka tieši jaunā mīlestība un vēlme aizbēgt no tiesājošiem skatieniem Valmieras pusē savulaik Kučinski pamudināja pieņemt piedāvājumu iesaistīties lielajā politikā – kandidēt Saeimas vēlēšanās un pirms daudziem gadiem arī uzņemties Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas vadību.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Ilga Frišfelde 29.11.2018 12:20
Mīlestībai nav vecuma ierobežojuma,...mīlē jauns mīlē vecs, ....bet galvenais ir biezs naudas maks...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV