Linda Mūrniece izsalkusi pēc jaunām attiecībām. Mīlestības vēstule vēl nezināmajam 'princim baltā zirgā'

Linda Mūrniece izsalkusi pēc jaunām attiecībām. Mīlestības vēstule vēl nezināmajam 'princim baltā zirgā'
Komentāri[13] Bilžu galerija[17] 19.11.2018 21:09

Ekspolitiķe un kādreizējā aizsardzības, kā arī iekšlietu ministre, tagad viesnīcas Hotel Roma vadītāja Linda Mūrniece sociālajā tīklā Facebook publicējusi emocionālu vēstuli "Vēstule vīrietim, kuru satikšu". Komentējot šo ierakstu sociālajā tīklā ļaudis dalījušies ar komplimentiem. Mūrniece uzrakstījusi dziļi izjustu romāna cienīgu fragmentu. Viņai gan neesot pacietības gari rakstīt. Īss un kodolīgs sacerējums esot ekspolitiķes mīļākais formāts.
 
"Es tevi gribu paturēt. Par spīti tam, ka tas nav uz mūžu, bet tikai atlikušo laiku. Es tevi gribu paturēt. Par spīti tam, ka arī paturēt sāp. Jo tas nav tā, kā būtu bijis, ja būtu bijis… Ir citādi. Es tevi gribu paturēt.

Paturēt tikai sev un klusiņām priecāties, ka es to varu klusiņām. Es tevi gribu paturēt.
Neteikt nevienam par zvaigznēm, kas no rīta pazūd saullēktā vai kamīnu, kas naktī bija tik gaišs. Neteikt par savādo troksni, kas ļauj izbīties un izlikties, ka tas bija bailīgi. Nevienam neatzīties, kāpēc gribu tevi paturēt. Neteikt, cik sen es zināju, kur tevi meklēt. Neteikt, ka asaras ir īstas, kad sabīstos tevi pazaudēt. 
Es tevi gribu paturēt. No vakara līdz rītam un atkal līdz vakaram. Līdz citai dienai un citam gadam. Līdz sajūtai, ka tā bija pareizi. Un skumjām par to, ka tikai tagad. Līdz dzērvju klaigām un aizsalušam dīķim. Līdz sāpēm gribu paturēt un priekam. Līdz rītdienas pusdienām un vakara pasaciņai. Līdz zvanam un baznīcas solam. Līdz sajūtai, ka nevajag sarunāties. Līdz sajūtai būt blakus.

Es tevi gribu paturēt,” noslēdz Mūrniece.

Sacerējums esot drosmīgs un skaists - raksta Lindas fani. Kāda dāma esot piebildusi, ka viņa šo daiļliteratūras noveli nolasīšot savās kāzās...

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
ak vai 23.11.2018 23:03
Linda,Linda attopies !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV