TV zvaigzne Agnese Šīrante beidzot pastāsta, kā sižeta veidošanas laikā salauzusi mugurkaulu

TV zvaigzne Agnese Šīrante beidzot pastāsta, kā sižeta veidošanas laikā salauzusi mugurkaulu
Komentāri[2] Bilžu galerija[8] 12.11.2018 19:19

Šīs vasaras sākumā dziedātāja un LNT žurnāliste Agnese Šīrante piedzīvoja traģēdiju pati savas reportāžas filmēšanas laikā – neveiksmīga kritiena rezultātā viņa salauza mugurkaulu plaušu rajonā. Intervijā ar žurnālu Ievas Veselība viņa stāsta, kā tas noticis. Izrādās, ka liktenīgajā maija dienā viņai raidījumam LNT brokastis bijis jāgatavo sižets par populārām jauniešu sacensībām sporta kompleksā 333. Šajā vietā esot bijis kaut kas līdzīgs batutam, kas izskatījies kā puse bumbas, kura ierakta zemē, un pa to lēkājuši bērni.


TV zvaigznes dzīves mirkļi fotogalerijā

Viņa sižeta pieteikumam esot bijusi pakāpusies uz šī paša pūšļa malas. "Tālāko, kas notika, ir grūti izskaidrot... Nejutu, kurā brīdī zaudēju līdzsvaru, bet bērni aizmugurē lēkāja un atsitienā uzmeta mani gaisā. Es pati nekur nelēcu, bet viss pamats žvanckājās daudzo cilvēku dēļ. Un tad es nokritu - ar taisnām kājām uz dibena. Uz pūšļa vai zemē - neatceros. Pēkšņi nevarēju izdarīt neko. Jau piezemējoties, sapratu, ka tas ir ļoti slikts kritiens."

LASIET VĒL: Lēkājot pa batutu filmēšanas laikā latviešu TV zvaigzne salauž mugurkaulu

Viņa Ievas Veselībai saka, ka notikušajā nevaino nevienu, un tagad sāks vingrot kopā ar fizioterapeitu. "Man vēl aizvien ir grūti elpot, traumas rezultātā mugurkauls ir mazliet nosēdies. Slimnīcas izrakstā minēts, ka skriemeļiem ir kritums, līdz ar to ir samazinājies plaušu tilpums, tās ir nedaudz saspiestas," saka Agnese Šīrante.

Jūnija sākumā TV personība sociālajā tīklā rakstīja: "Šovasar gan visas ballītes bez manis, bet gan jau... es izveseļošos un tad, apsolu, mīļie, ballēsim uz nebēdu. Bet kamēr es ballējos, lienot un veļoties pa gultu ir daudz... daudz laika iemācīties paļāvību... uzticēties... Kamēr vien mūsos pulsē dzīvība, mūsos pulsē mīlestība un tā ir mūsu īstā daba. Būt mīlētam ir dāvana, dzīves brīnums, par ko varam būt vienīgi pateicīgi, saviļņoti un bezgalīgi laimīgi. Un es no visas sirds šajā laikā novērtēju jūsu mīlestību, visus sveicienus, labās domas, draudzīgās telefonsarunas, spēku, ko saņemu no katra mīļa apciemojuma un draugus, kuri man atved labas grāmatas. Paldies, ka jūs man esat. Ar mani viss būs labi!"

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Sise 12.11.2018 22:47
Tiesam naw wairs ko citu raxtit?!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss