Mūžībā aizsaukta izcilā slavenību filmu autore, Latvijas Televīzijas režisore un žurnāliste Mārīte Balode

Mūžībā aizsaukta izcilā slavenību filmu autore, Latvijas Televīzijas režisore un žurnāliste Mārīte Balode
Komentāri[4] Bilžu galerija[7] 26.10.2018 14:57
Ceturtdien, 2018.gada 25. oktobrī, pēc smagas slimības mūžībā aizgājusi LTV režisore un kultūras žurnāliste Mārīte Balode (1952–2018). ATVADU FOTOGALERIJA.

Latvijas Televīzijā Mārīte Balode strādājusi kopš 1973. gada līdz pat pēdējam brīdim. Veidojusi gan TV žurnālus par teātri, gan filmas un raidījumus par izcilām Latvijas kultūras personībām – Vizmu Belševicu, Āriju Elksni, Ojāru Vācieti, Veltu Līni, Gunāru Birkertu, Olgu Dreģi, Alvi Hermani un citiem.

Kopš 2012. gada Mārīte Balode bija Ojāra Rubeņa vadītā raidījuma, projekta “Teātris.zip” redaktore; viņa strādāja arī par žurnāla “Teātra Vēstnesis” pirmo galveno redaktori.

2011. gadā saņēmusi Triju Zvaigžņu ordeni par nopelniem Latvijas kultūrā un lielo personīgo ieguldījumu izcilu Latvijas teātra dzīves notikumu dokumentēšanā un saglabāšanā.

Latvijas Televīzija, LTV Kultūras raidījumu redakcija un sabiedrisko mediju portāls LSM.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību Mārītes Balodes tuviniekiem. Arī mēs pievienojamies atvadu un līdzjūtības vārdiem.

Foto no Jauns.lv, LSM.lv, TVnet.lv un sociālajiem tīkliem.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Janis Ozols 13.12.2018 21:20
Izsaku
līdzjūtību ģimenei.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss