Vieglu un skaistu lidojumu Valčam! FOTOGALERIJA: Slavenības un tauta atvadās no Valtera Frīdenberga

FOTOREPORTĀŽA. SAULAINAJĀ VALTERA DZIMŠANAS DIENĀ NO MĀKSLINIEKA ATVADĪTIES IERODAS SIMTIEM CILVĒKU. FOTO: KASPARS ŪDRIS.

Vieglu un skaistu lidojumu Valčam! FOTOGALERIJA: Slavenības un tauta atvadās no Valtera Frīdenberga
Komentāri[15] Bilžu galerija[44] 26.10.2018 14:39
FOTOREPORTĀŽA. SAULAINAJĀ VALTERA DZIMŠANAS DIENĀ NO VIŅA ATVADĪTIES IERODAS SIMTIEM CILVĒKU.


Uzziņai: Atvadīšanās no Valtera Frīdenberga notika viņa 31.dzimšanas dienā 2018.gada 26. oktobrī no 13:00-14:30 Rīgas Krematorijas Lielajā zālē. Tuvinieki aicināja ikvienu atvadīties no aizgājēja, pieminot viņu ar labiem vārdiem un atmiņām, nevis ziedu vainagiem.

Jau vēstījām, ka pēc mokošas un ilgas cīņas ar vēzi miris tautā mīlētais mūziķis Valters Frīdenbergs. Viņam bija tikai 30 gadi. Šodien, 2018.gada 26.oktobrī, Valteram aprit 31. šūpuļsvētki.


TV personība, mūziķis un pasākumu vadītājs Valters Frīdenbergs 2018.gada maija beigās atgriezās no Šaritē klīnikas Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, kur turpināja cīņu ar vēzi, kam Latvijā pieejamās ārstēšanas metodes izrādījās neefektīvas. 2018.gada pavasarī Frīdenbergam tika veikta smaga operācija, kuras laikā no plaušām tika izņemtas atlikušās vēža šūnas. Vēl nesen Valters sniedza intervijas par savu veselības stāvokli un nopietno operāciju, kā arī atgriezās darbā uz skatuves un televīzijā.

Kā ziņots, 2016. gadā veselības pārbaudēs Frīdenbergam tika atklāts vēzis. Viņam tika veikti vairāki ķīmijterapijas kursi un operācija Latvijā, tomēr pērnā gada vasarā slimība atgriezās, tāpēc tika pieņemts lēmums turpināt ārstēšanos Šaritē klīnikā.

Frīdenbergs dzimis 1987.gadā, mācījies Rīgas Valda Zālīša pamatskolā, Rīgas 1.Bērnu mūzikas skolā, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā un Latvijas Universitātē ieguvis bakalaura grādu politikas zinātnē.

Savu mūziķa karjeru Frīdenbergs divu gadu vecumā sāka Latvijas Radio bērnu vokālajā ansamblī "Dzeguzīte", bet plašāku atpazīstamību guva kā grupas "Putnu balle" dalībnieks. 2005.gada viņš kopā ar dziedātāju Kažu jeb Kārli Būmeisteru pārstāvēja Latviju "Eirovīzijas" dziesmu konkursā ar skaņdarbu "The War Is Not Over", iegūstot piekto vietu Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. 2011.gadā Frīdenbergs kļuva par grupas "Tumsa" vokālistu.

Frīdenbergs strādājis Latvijas Televīzijā (LTV), kur vadījis "Eirovīzijas" konkursa nacionālās atlases kārtu un raidījumu "Gudrs, vēl gudrāks". Mākslinieks savulaik arī iesaistījās Latvijas politikā, būdams partijas LPP/LC un Zatlera reformu partijas biedrs.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valtera Frīdenberga tuviniekiem, draugiem, kolēģiem un visai Latvijas mūzikas saimei.

Lasītājiem ir iespēja uzrakstīt atvadu vārdus komentāru sadaļā. Netoleranti komentāri tiks dzēsti.

Atvadu fotogalerija

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
Ieva Andzane 27.10.2018 21:56
RAUDU

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss