Sirdi plosošs stāsts: pēdējās dienās pie Valtera Frīdenberga nāves gultas dežūrēja draugi, nevis brālis un vecāki

Sirdi plosošs stāsts: pēdējās dienās pie Valtera Frīdenberga nāves gultas dežūrēja draugi, nevis brālis un vecāki
Komentāri[11] Bilžu galerija[35] 21.10.2018 19:56

Valtera sirds apstājās slimnīcā. Pie viņa gultas dežurēja tuvākie cilvēki. Pēdējā mēneša laikā mūziķa un TV raidījumu vadītāja Valtera Frīdenberga veselības stāvoklis pasliktinājās, kļuva daudz smagāk. Divas nedēļas pirms nāves mākslinieku ievietoja slimnīcā, kur 17. oktobra rītā pēc cīņas ar vēzi pārstāja pukstēt Valtera sirds, vēsta žurnāls Vakara Ziņas. Tikai deviņas dienas pirms 31. dzimšanas dienas.

Valters esot zinājis savu stāvokli. Pēdējās divas nedēļas, kopš Valteru ievietoja slimnīcā, viņa mīļotā meitene Kristīne un producents un režisors, kā arī labākais draugs Mareks Bērents uz maiņām dežūrēja slimnīcā. Valteram kļuva smagāk, bet visu laiku gaisā virmoja cerība, ka būs labi. «Mēs visu laiku bijām ar Valču kopā, līdz pēdējam... Kad viņš gulēja, netraucējām, bet, kad bija nomodā, tad runājāmies. Vēl dienu iepriekš stāvoklis bija smags, bet viņš bija adekvāts, un mēs runājāmies par politiku. Viņš zināja savu stāvokli un kas draud,» atminas Mareks Bērents.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Tikmēr sabiedrība sociālajos tīklos un rakstu komentāros ir neizpratnē, kāpēc pēdējās dienas pie Valtera slimības gultas nav bijis viņa brālis un vecāki.

Valča (tā viņu sauca draugi un darba kolēģi šovbiznesā) uzauga bez vecākiem, ar kuriem kontakts diemžēl nekļuva ciešāks arī slimības laikā. Valteru uzaudzināja vecvecāki. Omītes Elizabetes un opīša Viļņa portretu tetovējumi rotāja arī Frīdenberga rokas. Diemžēl arī Valtera vecmāmiņa nomira jau pirms vairākiem gadiem. Valters dzīvoja savā privātmājā Jelgavas ielā, ko bija mantojis no vectēva.

Atvadīšanās no Valtera Frīdenberga notiks viņa 31.dzimšanas dienā 2018.gada 26. oktobrī no 13:00-14:30 Rīgas Krematorijas Lielajā zālē. Tuvinieki aicina ikvienu atvadīties no aizgājēja, pieminot viņu ar labiem vārdiem un atmiņām, nevis ziedu vainagiem.

LASIET ARĪ: Latviešu tauta sēro un nespēj noticēt... Vien pēc dažām dienām Valters Frīdenbergs būtu svinējis 31. šūpuļsvētkus. ATVADU VIDEO/FOTOGALERIJA


VALTERA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Ēriks 23.10.2018 22:45
Ja tev taisniba.Pat mana sieva to nedaritu,ko draugi izdaritu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss