Liek noprast, ka miljonārs Valērijs Maligins miris auksts un novēmies. Esot pārdozējis narkotikas

Liek noprast, ka miljonārs Valērijs Maligins miris auksts un novēmies. Esot pārdozējis narkotikas
Komentāri[2] Bilžu galerija[14] 29.09.2018 20:24
Lai arī uzņēmējs Valērijs Maligins aizsaulē devās jau pērn decembrī, joprojām viņa pēkšņā aiziešana ir noslēpumiem apvīta.


''Vaļera ir nomiris! Beigts! Guļ auksts un novēmies!''

Nesen kā iznākušajā grāmatā ''Vara. Bailes 2'' šķietami atklāj iespējamo Maligina nāves iemeslu, par kuru baumots ticis jau sen - miljonārs miris no apreibinošo vielu pārdozēšanas. ''Arča, tu? Vaļera ir nomiris! Beigts! Guļ auksts un novēmies,'' telefonsarunā teikusi ''Elīna Naligina''. ''Viņš vakar vakarā drusku atiet no visiem stresiem gribēja un paņēma to, ko tu mums atstiepi! Būtu es paņēmusi - tāpat gulētu tur blakus! Novēmies un beigta, joptvai! Pielec tagad?''

FOTOGALERIJĀ ELĪNAS DZELMES-MALIGINAS UN VIŅAS VĪRA VALĒRIJA DZĪVES MIRKĻI

''Ko darīt, nah*j... Bremzēt nedrīkst! Pēc tam noskaidrosim, kas un kā,'' grāmatā publicētajā telefonsarunas atšifrējumā saka ''Arturs Laimiņš''. ''Tagad vispirms paņem to mantu un nolaid podā! Ūdeni trīsreiz nolaid, lai viss ir prom! Papīrīšus arī, maisiņus arī, visu! Un tad atzvani uzreiz!''

Visbeidzot, grāmatā raksta, ka šīs telefonsarunas atšifrējums sākotnēji nonācis SAB direktora ''Jāņa Mīzīša'' rokās. ''Stulbenis Laimiņš atkal bija ieķēpājies... Tagad viss bija skaidrs - Naliginu bija piebeigusi banāla pārdozēšana,'' rakstīts grāmatā.

TautaRuna.lv rīcībā ir informācija, ka Maligins piedevām nav miris savā Jūrmalas rezidencē, kā ziņots līdz šim, bet gan kādā spēļu zālē Blaumaņa ielā.

Žurnāls ''Privātā Dzīve'', publikācijā ''Publiskoti patiesie Maligina nāves apstākļi'', ziņo, ka sazinājušies ar ''Artura Laimiņa'' un ''Elīnas Naliginas'' prototipiem Artusu Kaimiņu un Elīnu Maliginu, tomēr abi komentārus nav snieguši.

Deputāts Kaimiņš pat ''kategoriski atteicies iepazīties ar grāmatas saturu'', bet Maligina atraitne solījusi to izdarīt un tad komentēt, tomēr beigās izvēlējusies atturēties no komentāriem.

Avots: Nra.lv/tautaruna

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
antonina skreivere 30.09.2018 22:19
Un kam tas būtu interesanti ???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV