Pāragri mūžībā aizsaukts Zemgalē populārākais žurnālists, laikraksta Bauskas Dzīve autors Vilnis Auzāns

Pāragri mūžībā aizsaukts Zemgalē populārākais žurnālists, laikraksta Bauskas Dzīve autors Vilnis Auzāns
Komentāri[1] Bilžu galerija[4] 28.09.2018 20:10

57 gadu vecumā otrdien, 2018. gada 25. septembrī, negaidīti Mūžībā aizsaukts laikraksta «Bauskas Dzīve» žurnālists Vilnis Auzāns. Viņš atspoguļoja ne tikai sava reģiona notikumus, bet arī valsts un starptautiska mēroga novitātes. ATVADU FOTOGALERIJA.

Laikraksts «Bauskas Dzīve» skumjās paziņo, ka žurnālista Viļņa Auzāna rakstītais turpmāk vairs nebūs mūsu avīzē, ne ziņu portālā lasāms. Vilnis ir pēkšņi mūs atstājis un devies Mūžībā. Viļņa pēdējā pārdomu publikācijā ”Bauskas Dzīves” slejā ir sacīts: „Esam vasaras saules sasmēlušies. Pievienosim tai viedo klusumu..” Nu esam pie Viļņa klusi apstājušies... Atmiņās. Gaišās, labestīgās, ar viņa smaidu apvītās. Vīrišķīgā humorā sprēgājošās.

Tik daudz kas paliek pie katra, kurš pazīst ilggadējo žurnālistu. Dzīvesspars vispirms. Ir agrs rīts lauku sētā, kad Vilnis pagūst klāt brokastu galdu. Brauciens no Brunavas pagasta „Bierantiem” uz Bausku,  darbs redakcijā, tikšanās ar ļaudīm, telefonsarunas, saiknes internetā, raksti, informācijas. Rīgas teātra apmeklējums, un domu virmojums citā plaknē. Galda spēles ar dēlu un viņa draugiem, jo patīk būt kopā ar jaunajiem.

Vilnis prot draudzēties, un pavisam nesen kopā ar draugiem pārceļas jaunības dienās, skatot diapozitīvus. Laba grāmata. Koncerti, īpaši Mārtiņam Freimanim veltītie, Imantdienas, dabas koncertzāļu apmeklējums.

Mūža priekšpēdējā nedēļā darba lidojums uz Strasbūru, Eiropas parlaments. Pāris dienu pēc atgriešanās mājās kopā ar tuvākajiem draugiem Mūsas iztekas meklējums Lietuvā.

Brunavas pagasta „Bierantos” ir dārzs, ir mājas četrkājainie mīluļi, bišu saimes un puķes. Tas viss – līdzsvaram, harmonijai.

Kurš cits var pagūt tik daudz  kā Vilnis? Bez kurnēšanas, bez žēlošanās. Kurš gan cits spēj žurnālistiski veiksmīgi saprasties ar lauku ļaudīm, amatpersonām, senioriem un jauniešiem? Ar pilsoniski aktīvu stāju ārēji viegli darīt sev tīkamu darbu, kas bieži vien ir nepateicīgs. Vilnis prot priecāties par to, kas izdevies.

Piedod, ka nepratām Tevi saudzēt. Zinājām, ka Tavā sakāmajā neskanēs vārdiņš: „Nē.” Tu spēji tik daudz, un tas ir iedvesmojoši.

Dzīve kā dvesma mūžības priekšā? Tavs mūžs kā iedvesma sievai Sandrai un dēlam Kristapam. Taviem tuviniekiem. Taviem kolēģiem. Taviem  draugiem un  daudziem jo daudziem, kuriem bezgala skumji teikt ardievas.

Mēs paturam kaut vai tikai daļiņu no Tava dzīvesprieka un strādātprieka.

„Bauskas Dzīves” redakcija, sērojot par kolēģa VIĻŅA AUZĀNA pēkšņo aiziešanu mūžībā, bēdās ir kopā ar tuviniekiem. Mūsu plecs cieši līdzās, un domu spēks lai stiprina Sandriņu, Kristapu, Viļņa māmuļu un māsu, radu saimi.

Tuvinieki un «Bauskas Dzīve» aicina atvadīties no Viļņa Auzāna Bauskas kultūras centrā sestdien, 29.septembrī, plkst. 15. Tālāk ceļš vedīs uz Mūža mājām Brunavas kapsētā.

Avots: «Bauskas Dzīve».

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Raiva no Bauskas 28.09.2018 20:37
Līdzjūtība.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss