Gluži kā kinofilmā! No trakās mājas izbēgušo, sevišķi bīstamo noziedznieku policijas specoperācijā aiztur uz perona

Pateicoties ļaužu atsaucībai un ziņojumiem, Valsts policija īpašā operācijā notver 50 gadus veco recidīvistu no Tvaika ielas iestādes.

Gluži kā kinofilmā! No trakās mājas izbēgušo, sevišķi bīstamo noziedznieku policijas specoperācijā aiztur uz perona
Komentāri[6] 12.09.2018 20:19

Valsts policija šovakar aizturējusi pazudušo bīstamo vīrieti ar garīgās veselības traucējumiem, kurš iepriekš izdarījis sevišķi smagu noziedzīgu nodarījumu, informēja VP pārstāve Gita Gžibovska.

Mediji jau ziņoja, ka 1968.gadā dzimušais vīrietis otrdien ap plkst.17.30 izmuka no psihiatriskās medicīnas iestādes Rīgā, Tvaika ielā. Policija sāka viņa meklēšanu, brīdinot sabiedrību, ka vīrietis var būt bīstams, tāpēc viņam nekādā gadījumā nevajadzētu tuvoties, bet gan nekavējoties ziņot policijai.

Veicot izmeklēšanas pasākumus, likumsargi noskaidroja vīrieša atrašanās vietu. Šodien, 2018.gada 12.septembrī, ap plkst.17.40 VP Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti sadarbībā ar kolēģiem no Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes, Olaines iecirkņa un Olaines pašvaldības policistiem vīrieti aizturēja Olainē.

Meklētais pārvietojās ar vilcienu un tika aizturēts brīdī, kad no tā izkāpa. Aizturēšanas operācija noritēja veiksmīgi un neviens cilvēks necieta. Vīrietis tiks nogādāts izolatorā.

Policija izsaka pateicību visiem, kuri sniedza informāciju par meklējamās personas iespējamo atrašanās vietu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
velta 16.09.2018 18:01
nu redz, mūsējie arī var, ja grib!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV