Šokējoši. Miljonārs Oļegs Fiļs pazemo un mēģina "iznīcināt" savu bijušo sievu, biznesa lēdiju Santu Zāmueli

Jaunākā informācija sekojoša: miljonārs Fiļs vēlētos izpostīt savu bijušās kundzes dzīvi un biznesu.

Šokējoši. Miljonārs Oļegs Fiļs pazemo un mēģina "iznīcināt" savu bijušo sievu, biznesa lēdiju Santu Zāmueli
Komentāri[32] Bilžu galerija[6] 28.08.2018 20:48

Sabiedrības dāma, kādreizējā žurnāliste un sieviešu žurnāla Cosmopolitan galvenā redaktore, Santa Zāmuele par savu bijušo mīlestību Oļegu Fiļu saka: "Mans bijušais vīrs neadekvāti reaģē uz mūsu šķiršanos!"

Latvijas bagātākā cilvēka (vismaz pēc pēdējo gadu statistikas pieejamajiem datiem), miljonāra Oļega Fiļa un biznesa lēdijas, vīnzines Santas Zāmueles nesaskaņas turpinās ar šokējoši jauniem apgriezieniem - Santa žurnālam Privātā Dzīve paziņojusi, ka viņas bijušais vīrs cenšas izpostīt viņas biznesu.

Jau vēstījām, ka ABLV bankas šefs Oļegs Fiļs tika vērsies Valsts policijā ar iesniegumu par dzīvesbiedres Santas iespējamajiem likumpārkāpumiem. Santas dzīves mirkļi FOTOGALERIJĀ

Santa Zāmuele pilnībā noliedz visus izskanējušos pārmetumus: "Kā visi ir pamanījuši, mans bijušais vīrs diemžēl visai sāpīgi un neadekvāti reaģējis uz mūsu šķiršanos. Uzvedas ļoti agresīvi un izmanto apšaubāmas un necienīgas metodes, lai paustu savu sarūgtinājumu." Zāmuele atklāj, ka Fiļs esot konfrontējis Santas vecākus, ka arī viņas uzņēmuma darbiniekus vīna bārā.

"Ceram, ka Fiļa kunga stāvoklis ar laiku nostabilizēsies un viņa centieni meklēt aizvien jaunus veidus, kā ieriebt man, manai ģimenei, bāram un vīna biznesam, izbeigsies."

Santai Kristiānai Zāmuelei ir 41 gads, bet miljonāram Oļegam Fiļam 44 gadi.

Kā jau vēstījām, Fiļs un Zāmuele izšķīrās 2018.gada pavasarī pēc nepilnu divu gadu ilgas laulības. Dažus mēnešus pēc laulības izjukšanas Santa mija gredzenus ar citu miljonāru - Deividu Alanu Bērnālu. Arī Oļegam Fiļam ir jaunas attiecības ar visnotaļ simpātisko bankas darbinieci Kristīni Jelinsku.

TURPINĀJUMS ŠIM STĀSTAM SEKOS. MŪSU RĪCĪBĀ IR GAUŽĀM ŠOKĒJOŠA INFORMĀCIJA, KURU PUBLISKOSIM JAU TUVĀKAJĀ LAIKĀ.

LASIET ARĪ: Un seriāls var sākties! Latvijas bagātākais cilvēks savu skaisto mūzu 'iebliež' policijā par miljonu EUR

Latvijas bagātākais cilvēks, miljonārs Fiļs panācis kriminālprocesu pret bijušo sievu par krāpšanu lielā apmērā

Pēc banku skandāla izjukusi Latvijas bagātākā pāra laulība

Uzziņai: Oļegs un Santa apprecējās 2016. gada 1. oktobrī. Fiļam no iepriekšējām attiecībām ir četri bērni, bet Santai ir divas meitas - pāra foto galerija.

Savulaik par 2011. gada seksīgāko sievieti žurnāls "FHM" tika nosaucis žurnāla "Cosmopolitan" galveno redaktori Santu Kristiānu Zāmueli. Tā gada vasarā ar viņas palīdzību tika rīkots Ginesa rekorda cienīgs pasākums Cosmopolitan Bikini Bash, kas pulcēja 4000 meiteņu bikini peldkostīmos Jūrmalā. Lūk, septiņus gadus sens video - intervija ar Santu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [32] ››
vitjka 14.09.2018 00:57
pilnīgā pakaļā tiem bagātniekiem ar personīgo dzīvi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss