17 gadi. Kritiskā stāvoklī pēc sprādziena Siguldā reanimācijā nokļuvis talantīgais basketbolists, Eiropas vicečempions Dāvids Vīksne

17 gadi. Kritiskā stāvoklī pēc sprādziena Siguldā reanimācijā nokļuvis talantīgais basketbolists, Eiropas vicečempions Dāvids Vīksne
Komentāri[2] Bilžu galerija[7] 09.08.2018 20:58

Sprādzienā Siguldas novadā cietis Latvijas U-18 basketbola izlases dalībnieks Dāvids Vīksne, paziņojis Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins. Basketbolists šobrīd atrodas Rīgas apdegumu centrā.


“Stāvoklis saskaņā ar ārsta teikto šobrīd ir smags. Viņš atrodas Rīgā apdegumu centrā. LBS vērtē, ko darīt šādā situācijā. Ceram, ka situācija uzlabosies, bet šobrīd nav diez ko labi,” situāciju komentējis Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins.


Dāvids Vīksne FOTOGALERIJĀ.


Siguldas pagasta Plinkās 2018.gada 8.augustā notika gāzes sprādziens, kura rezultātā sagruvusi dzīvojamās mājas siena un smagi cietuši divi cilvēki. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka sprādziena rezultātā noticis ēkas 200 kvadrātmetru platībā nogruvums. Pirms Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās seši cilvēki, kuri tika nodoti mediķiem. Sprādziena rezultātā cietuši divi cilvēki.

Sākotnējā informācija liecina, ka sprādziens noticis brīdī, kad telpā, kurā atradās gāzes iekārta, ieslēgta gaisma, taču sprādziena apstākļu skaidrošanai sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.
Pašvaldības Sociālā dienesta pārstāvji atkārtoti ir sazinājušies ar ģimeni, lai informētu par pieejamo palīdzību veselības uzlabošanai, mantas atjaunošanai. Tāpat cietušajiem pieejamas psihologa konsultācijas, bet pašlaik ģimene atbildi par nepieciešamo palīdzību nav sniegusi.


Vīksne pārstāvēja Latvijas U-18 valstsvienību aizvadītajā Eiropas čempionātā, kur Latvijas izlase pirmo reizi vēsturē šajā vecuma grupā ieguva sudraba godalgas.


Uzziņai sākotnējā informācija:

2018.gada 8.augustā Siguldas pusē pie Jūdažu ciematu notika sprādziens. Kādas daudzbērnu ģimenes privātmājā eksplodēja gāze. Cieta divi cilvēki.

Eksploziju dzirdējuši visi tuvākie kaimiņi, bet sākumā nedomājuši, ka incidents būs tik nopietns, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kaimiņiene saka – no ceļa puses neko nevarēja redzēt, bet sētā skats esot patiešām dramatisks – izrauta visa siena. Glābēji aprēķinājuši, ka izpostīti 200 kvadrātmetri.

Sākotnējā informācija liecina, ka no sētā stāvošās gāzes tvertnes mājā noplūdusi gāze un vienā no istabām, ieslēdzot gaismu, radusies elektrības dzirkstele.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
starijar 11.08.2018 05:17
ar durakiem ta gadas

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV