Latvijas bagātākais cilvēks, miljonārs Fiļs panācis kriminālprocesu pret bijušo sievu par krāpšanu lielā apmērā

Likums par šādu noziegumu paredz reālu cietumsodu.

Latvijas bagātākais cilvēks, miljonārs Fiļs panācis kriminālprocesu pret bijušo sievu par krāpšanu lielā apmērā
Komentāri[3] Bilžu galerija[6] 28.07.2018 14:52
Advokāts apstiprināja, ka kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 177.panta 3.daļas. Šis pants paredz atbildību par krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa. Par to paredzēts sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Valsts policijā attiecīgo informāciju nekomentē.

Fiļs Valsts policijā par Zāmueles iespējamajiem kriminālpārkāpumiem vērsās pirms diviem mēnešiem - maijā. Kā toreiz apliecināja Fiļs, lieta ir saistīta ar viņa uzņēmuma aizdevumiem Zāmueles kompānijām. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka iesniegumā aicināts izvērtēt, vai Zāmueles rīcība nav vērtējama kā krāpšana, pilnvaru ļaunprātīga izmantošana un mantas nobēdzināšana, lai izvairītos no saistību izpildes.Iepriekš medijos izskanējis, ka Fiļa bijušajai sievai un tās kontrolētajiem uzņēmumiem nav pilnībā nokārtotas finanšu attiecības par izsniegto aizdevumu apmēram viena miljona eiro apmērā un tā nodrošinājumu. LASIET ARĪ: Pēc banku skandāla izjukusi Latvijas bagātākā pāra laulība

Un seriāls var sākties! Latvijas bagātākais cilvēks savu skaisto mūzu 'iebliež' policijā par miljonu EUR
"Firmas.lv" liecina, ka patlaban Zāmuelei pieder divas kompānijas - "Signature Wines" un "Magnum Bar", taču īsi pirms laulības ar Fiļu šķiršanas īpašnieks mainījies iepriekš Zāmuelei piederošajai kompānijai "Lion and Rockstar".

Kompānija "Lion and Rockstar" reģistrēta 2013.gada oktobrī. Sākotnēji "Lion and Rockstar" pamatkapitāls bija 1,42 eiro un tās vienīgā īpašniece bija Zāmuele, 2015.gada oktobrī kompānijas pamatkapitāls tika palielināts līdz 2845 eiro, 2016.gada novembrī - līdz 423 000 eiro, 2017.gada novembrī tas tika samazināts līdz 3000 eiro, bet šogad martā par kompānijas vienīgo īpašnieku kļuva Andrejs Zāmuelis. Pagājušajā gadā "Lion and Rockstar" apgrozījums bija 24 000 eiro apmērā un kompānija cieta zaudējumus 32 409 eiro apmērā.

Savukārt kompānijas "Magnum Bar" un "Signature Wines" reģistrētas 2015.gada oktobrī. Abu šo kompāniju pamatkapitāls ir 3000 eiro un Zāmuele ir to vienīgā īpašniece. 2017.gadā "Magnum Bar" apgrozījums bija 3591 eiro apmērā, bet zaudējumi - 149 148 eiro, savukārt "Signature Wines" apgrozījums pērn bija 292 232 eiro, bet zaudējumi - 247 113 eiro.

Jau vēstīts, ka Fiļs un Zāmuele apprecējās 2016.gada 1.oktobrī, bet šogad pavasarī viņu laulība šķirta - skatiet fotogaleriju.

Apetīte rodas ēdot. Oļega Fiļa sieva Latvijas bagātāko cilvēku krāpusi ar citu miljonāru jau laulībā

Tāpat ziņots, ka "ABLV Bank" problēmas radās pēc ASV Finanšu ministrijas Finanšu noziegumu apkarošanas institūcija ("FinCEN") februāra vidū paziņotā, ka tā plāno noteikt sankcijas "ABLV Bank" par naudas atmazgāšanas shēmām, kas palīdzējušas Ziemeļkorejas kodolieroču programmai, kā arī nelegālām darbībām Azerbaidžānā, Krievijā un Ukrainā. "FinCEN" publiskotajā ziņojumā arī teikts, ka "ABLV Bank" vadība līdz 2017.gadam izmantojusi kukuļdošanu, lai ietekmētu amatpersonas Latvijā, cenšoties novērst pret to vērstas tiesiskas darbības un mazinātu draudus savām augsta riska darbībām.

Maksimālai klientu un kreditoru interešu aizstāvībai un, ņemot vērā Eiropas Centrālās bankas lēmumu par likvidācijas procesa sākšanu, "ABLV Bank" akcionāri ārkārtas sapulcē 26.februārī nolēma sākt bankas pašlikvidāciju. Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome 12.jūnijā atļāva "ABLV Bank" sākt pieteikto pašlikvidācijas procesu, bet Eiropas Centrālā banka no 12.jūlija ir anulējusi "ABLV Bank" izsniegto licenci.

Pēc aktīvu apmēra "ABLV Bank" 2017.gada beigās bija ceturtā lielākā banka Latvijā. Bankas lielākajiem akcionāriem - Fiļam, Ernestam Bernim un Nikai Bernei - uz tiešas un netiešas līdzdalības pamata pieder 87,03% no bankas akciju.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
vienīgais 30.07.2018 19:01
nožēlojami, ka sievietēm interesē tikai nauda

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss