Aldis Gobzems pirms vēlēšanām skaidro sabiedrībai ir vai nav gejs

Partijas KPV LV premjera amata kandidāts 2018.gada 25.jūlijā skaidro virmojošās runas, vai ir gejs.

Aldis Gobzems pirms vēlēšanām skaidro sabiedrībai ir vai nav gejs
Komentāri[6] Bilžu galerija[6] 26.07.2018 18:06
2015.gadā Baiba Strautmane, kas plašāk pazīstama kā advokāta Romualda Vonsoviča sieva, sociālajā tīklā nicīgā formā tika norādījusi uz savulaik no Vonsoviča biroja aizgājušā advokāta Alda Gobzema homoseksualitāti. "Atbildi idiotam ar to pašu, un viņš ar savu meistarību tevi sakaus," šos izteikumus komentēja toreiz Gobzems.

"Koroče, mani šķebina, kad PDz [domāts žurnāls Privātā Dzīve] skatos bildes, kā vispārzināms gejs precas ar meiteini [acīmredzot domāts - meiteni], lai būtu "tikumīgs" Latvijā..." - šādi Vonsoviča dzīvesbiedre, kādreizējā žurnāliste Strautmane pirms diviem gadiem Līgo dienā bija izteikusies sociālajā tīklā Twitter - skatiet fotogalerijā trešajā bildē

Lai nerastos šaubas par to, ka domāts ir tieši Gobzems, par kura kāzām nule plaši vēstīja dzeltenie mediji, Strautmane vēl bija piebildusi: "Bet visvairāk žēl man to cilvēku, kas noticēja viņam kā Maksimas upuru aizstāvim..."

Partijas KPV LV premjera amata kandidāts, advokāts Aldis Gobzems komentējis izskanējušās runas, ka esot netradicionāli orientēts. Savā tiešraidē sociālajā tīklā Facebook Gobzems 2018.gada 25.jūlijā skaidro arī šobrīd virmojošās runas, ka ir gejs.


''Es esmu precējies, man ir maziņš bērns,'' saka advokāts. ''Es dzīvoju laimīgu ģimenes dzīvi.''
''Vai tas liecina, ka es esmu gejs? Nezinu, pieļauju, ka varbūt, ka liecina, bet domāju, ka drīzāk, ka nē.''

Šogad Gobzems pirmo reizi startēs Saeimas vēlēšanās, kuras notiks 2018.gada 6. oktobrī. Šādas Facebook translācijas viņš turpināšot arī tad, kad kļūšot par Ministru prezidentu...

LASIET ARĪ:
Aldis Gobzems atklāti par gejiem un homofobiju

Skandalozi. Gobzems Zolitūdes tiesas sēdes laikā izklaidējas datorā

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
teleskops 26.07.2018 22:35
Interesanti kā tad nu pēkšņi pamodās ka Gobzems ir gejs mums Latvijā ir daudz geju nu sāciet uzskaitīt visus ja nav kur piesieties izdomājiet vēl kādu stulbību.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss