Šokējoši! Dziesmu, deju svētku dalībniekiem pazemojošā bada rindā liek stāvēt pusotru stundu, bet pēc tam vēl apdala ar siltām vakariņām

2018.gada Dziesmu svētki kļuvuši par apkaunojumu: lūk, DALĪBNIEKU ACULIECINIEKU FOTO, kā Rīgas reģiona dalībnieki pat pie siltiem rīsiem netika...

Šokējoši! Dziesmu, deju svētku dalībniekiem pazemojošā bada rindā liek stāvēt pusotru stundu, bet pēc tam vēl apdala ar siltām vakariņām
Komentāri[10] Bilžu galerija[8] 10.07.2018 20:31
Portāla Vipi.tv rīcībā nonākušas ekskluzīvas fotogrāfijas, par kuru autentiskumu, kā apgalvo Dziesmu un deju svētku dalībnieki, nav šaubu. Proti, gājiena noslēgumā Rīgas reģiona dziedātāji, dejotāji un citi dalībnieki paliek bez siltajām piedevām - apsolītajiem rīsiem jeb piedevām. Lūk, arī aculiecinieku dalībnieku izveidotā fotogalerija.

"Mums abildēja - rīsu vairs nav, ēdiet maizi!" atzīst izsalkumā palikušie Rīgas reģiona dziedātāji un dejotāji. Notikušā laiks ir fiksēts no 21:00-22:38 Skonto stadiona ēdināšanas vietā.

Rīgas reģiona dziedātāji un dejotāji Skonto stadionā iesoļoja kā noslēdzošie, un ir no tiesas sašutuši, ka viņiem dalībniekiem paredzētās standarta porcijas vairs nav pieticis.Skumji sanāk - dalībnieki no visas sirds, bez samaksas, "upurē" sevi dzimtenes svētkiem, bet pēc pazemojoši ilgas stāvēšanas rindā pat netiek pie minimāli pilnvērtīgas vakariņu maltītes... Tie nu gan ir svētki "no visas sirds"!


Svētku dalībnieks Jānis mums saka: "Žēl gan! Lai varētu turēt dziesmu un deju slodzi, izslavētu dietologu ieteiktā ēdienkarte dziedātājiem un dejotājiem konkrētajās vakariņās bija šāda!"

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Ivars Bērzups 12.07.2018 22:42
Dziesmu svētki bija izdevušies un skaisti,paldies šiem melna darba darītājiem vadītājiem kuri organizēja šo pasākumu,milzīgs darbs...šos skaistos svētkus iegāza mūsu valsts prezidents un premjerministrs,kauns ka dzimto zemi vada tādi neprašas,kuri uzrunu tautai un svētku dalībniekiem nemāk nolasīt pat no lapiņas,kāda starpība sveiciens dziesmusvētkos vai ziemassvētkos...kauns par tādu prezidentu.Saprotams,ka cilvēks pārcietis smagu sirds operāciju un varbūt sekas nāk līdzi,bet tad lai uzrunas un vēlējumus teikt prezidenta vietā valsts kanceleja nozīmē citus cilvēkus!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss