Apkaunojums. Vējonis vairs nespēj uzstāties pat latviski. Stulbi vaikstoties, Dziesmusvētkus visas pasaules priekšā nosauc par Ziemas...

UZRUNAS VIDEO. Visu pasauli satrauca Latvijas Valsts prezidenta nemākulība izteikties angliski. Te nu redzam, ka arī latviski ir milzīgas problēmas.

Apkaunojums. Vējonis vairs nespēj uzstāties pat latviski. Stulbi vaikstoties, Dziesmusvētkus visas pasaules priekšā nosauc par Ziemas...
Komentāri[32] Bilžu galerija[26] 10.07.2018 18:39
Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna Dziesmu un deju svētku dalībniekiem, tūkstošiem skatītāju Mežaparka Lielajā estrādē un miljoniem skatītāju pasaules televīzijās un interneta tiešraidēs sagādāja lielu vilšanos. Tiesa, ar kultūras ministres Daces Melbārdes uzrunu viss bija vislabākajā kārtībā.

Īpaši no taimkoda otrās minūtes redzams, kā mūsu Valsts prezidents izrāda savu nesagatavotību uzstāties tik lielas auditorijas priekšā. Divreiz novaikstīties par vējā uzpūstu lapiņu, bet Dziesmusvētkus nodēvēt par 'ziemas' tik īsā uzrunā nav sevišķi godpilni valsts augstākajai amatpersonai. Varbūt tomēr labāk vajadzēja ierakstīt videosveicienu un netraucēt svētku norisi, un nebojāt garastāvokli dalībniekiem, skatītājiem ar savas nespējas demonstrēšanu?

Galerijā svētku publicitātes foto.


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [32] ››
Slava 13.07.2018 22:51
Pareizi virsrakstā minēts, ka apkaunojums

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss