Lēkājot pa batutu filmēšanas laikā latviešu TV zvaigzne salauž mugurkaulu

Raidījuma Dzintara dziesmas zvaigzne un mūzikas grupas Vēja runa soliste iekļuvusi traģiskā un teju nāvējošā nelaimes gadījumā.

Lēkājot pa batutu filmēšanas laikā latviešu TV zvaigzne salauž mugurkaulu
Komentāri[7] Bilžu galerija[8] 07.06.2018 00:03
Par mata tiesu no letālas traģēdijas beigusies filmēšana, kurā smagas traumas guvusi LNT žurnāliste un dziedātāja Agnese Šīrante, 2018.gada 5.jūnijā vēsta žurnāls Privātā dzīve.
 
Agnese, kura par notikušo sākotnēji pavēstīja Facebook ierakstā saka, ka nevēlas komentēt notikušā apstākļus. "Galvenais, ka esmu dzīva un spēju kustēties". Žurnālistei priekšā ilga atveseļošanās un jāievēro stingrs gultas režīms – nedrīkst celties, staigāt, sēdēt, neko smagu celt. Neoficiāli, bet droši avoti vēsta, ka Agnese Šīrante izkritusi no batuta bez nožogojuma, salaužot vairākus mugurkaula skriemeļus.


Šobrīd viņa atrodas mājās savas ģimenes aprūpē. Arī mediju grupa “AM Baltics”, kuras paspārnē atrodas LNT, sīkāk notikušo nekomentē. Izmeklēšanu veic Valsts Darba inspekcija. Mediju grupas pārstāve norāda, ka nepieciešamības gadījumā Agnesi atbalstīs arī materiāli, tikmēr kāds televīzijas darbinieks izdevumam anonīmi atklāj – maz ticams, ka televīzija uzņemtos palīdzēt apmaksāt ilgstošu ārstēšanās procesu. Vieglāk visu atbildību esot nogrūst uz producentiem, kuru veidotos raidījumus LNT iepērk.


Vēlam visdrīzāko izveseļošanos Agnesei! TV dīvas fotomirklis no slimnīcas un citas dzīves ainiņas fotogalerijā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Cik skaista dīva 08.06.2018 22:06
Latvijā laikam nav grūti kļūt slavenam.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss