38 gadu vecumā nošautā miljonāra Bunkus kolēģis izstāsta baismu lietas par maksātnespējas administratoru aizkulisēm

38 gadu vecumā nošautā miljonāra Bunkus kolēģis izstāsta baismu lietas par maksātnespējas administratoru aizkulisēm
Komentāri[9] Bilžu galerija[6] 02.06.2018 13:23
30. maija rītā Aizsaules ielā 1 līdzās Meža kapiem pie savas sniegbaltās automašīnas «Range Rover» stūres tika nošauts maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus. Slepkavas pret Bunku izšāva lodi. Policija oficiāli apstiprinājusi, ka notikušais ir pasūtījuma slepkavība.

Maksātnespējas administrators Erlends Baļķens atklāj aizkulises un savu versiju: »Vakara Ziņām« dažas stundas pēc aukstasinīgās Mārtiņa Bunkus slepkavības izdevās sazināties ar bojāgājušā vīrieša amata brāli, maksātnespējas procesa administratoru Erlendu Baļķenu, kas, pārzinot šīs jomas īpatnības, izteica savu versiju par notikušo: «Profesionālā darbībā man ar Mārtiņu nav bijusi saskarsme. Bet no citiem kolēģiem esmu dzirdējis, ka šis cilvēks lieliski pārzina savu arodu. Daudzi maksātnespējas administratori nav tik aktīvi. Mārtiņš bija ļoti aktīvs maksātnespējas administrators. Cilvēks godīgi strādāja savu darbu. Personīgi es viņu pazinu kā cilvēku, kurš labi darīja savu darbu. Gudrs cilvēks no labas ģimenes. Arī viņa brālis Kaspars Bunkus, ar kuru Mārtiņam bija tuvas attiecības, strādāja Valsts ieņēmumu dienestā.


Maksātnespējas administratoru profesijā šad tad draud. Par šo situāciju varu paust tikai neatkarīga vērotāja viedokli. Mārtiņam, iespējams, bija kāda nesaprašanās. Un cilvēki, iespējams, ņēma un par mācību iebaidīja citus, ar ko viņš strādāja. Pieļauju iespēju, ka tas ir saistīts ar konfliktu un kaut kādā veidā varētu būt saistīts ar «Trasta komercbanku». Pieļauju, ka viņš kaut kur bija nepiekāpīgs, un tādēļ ir nākuši kādi signāli. Iespējams, Mārtiņu noslepkavoja, lai tas patiesais administrators domātu, ka vajag piekāpties.

Mūsu maksātnespējas administratoru profesijā šad tad draud. Arī savā karjerā divas reizes esmu saņēmis reālus noslepkavošanas draudus.»

Avots: Vakara Ziņas

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Ainars Vaivods 04.06.2018 11:14
Nu vismaz 20 gadus Latvija labi padzivoja :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss