Lūk, kā izskatās nogalinātās Līgas Skromanes izvarotāji un slepkavas

Indijas mediji atklāj nogalinātās Līgas Skromanes maniaku slepkavu foto.

Lūk, kā izskatās nogalinātās Līgas Skromanes izvarotāji un slepkavas
Komentāri[2] Bilžu galerija[18] 06.05.2018 20:26
Vīrieši, kuri Indijas dienvidu štatā Keralā tiek apsūdzēti Latvijas pilsones Līgas Skromanes izvarošanā un slepkavībā, ir atzinušies pēc spīdzināšanas policijā, svētdien ziņoja Indijas mediji, atsaucoties uz apsūdzēto radiniekiem. Abi apsūdzētie – 28 gadus vecais Umešs un 24 gadus vecais Udajans – ir no Panathuras ciema, bet strādājuši Thiruvananthapuramas pilsētā, kur divos rajonos arī dzīvo lielākā daļa viņu radinieku. Udajans un viņa brālis Hari tika aizturēti 25.aprīlī. Abi apsūdzētie esot nežēlīgi sisti, turklāt publiski, brāļiem viens otru redzot. Tā sūdzējušies radinieki, kas no medijiem slēpj savus vārdus, baidoties no policijas sankcijām. FOTOGALERIJĀ ABI SLEPKAVAS

Radinieki pauduši, ka pretēji policijas versijai Umešs un Udajans neesot saistīti ar tūrisma nozari, jo slikti zina angļu valodu. «Mēs esam patiesi nobijušies, jo policisti var darīt visu. Viņi pat var mūs iepīt kādā nepatiesā lietā. Daži no mums strādā tūrisma nozarē. Tātad arī mēs varam tikt nodēvēti par vainīgajiem,» sacījis kāds tūrisma nozares pārstāvis.Udajans strādājis par santehniķi, bet Umešs darbojies pārtikas piegādes firmā. «Visā notikumu attīstībā ir kastas aspekts, jo vairums cilvēku, kas tika aizvesti uz nopratināšanu, bija no īpašas kastas,» sacījis kāds no radiniekiem.

Keralas neaizsakaramo apvienības «Kerala Pulayar Maha Sabha» vietējais līderis Karnans sīkāk raksturoja apsūdzēto spīdzināšanu. «Policisti piekāva apsūdzētos pēc viņu pakāršanas ar galvu uz leju. Viņi iebēra čili pulveri intīmās vietās.»

Apsūdzēto radinieki sacīja, ka trešdien iesnieguši sūdzību miertiesnesim par policijas brutalitāti.

Kad Umešs un Udajans piektdien tika vesti pie miertiesneša, tiesas ēkas priekšā stāvēja apmēram 10 viņu radinieces, kas bloķēja policijas automašīnu un sauca, ka abi vīrieši ir nevainīgi un policija ar varu piespiedusi viņus atzīties.

Uzziņai:


33 gadus vecā Līga Skromane 14.martā pazuda Kovalamas kūrortā, kur viņa bija ieradusies no ajūrvēdas centra Pothenkodes ciematā. Viņas līķis bez galvas tika atrasts 20.aprīlī mangrovju mežā pie upes Thiruvananthapuramas piepilsētā Thiruvallamā.

Keralas policija ir paziņojusi, ka Umešs un Udajans sazāļoja, izvaroja un noslepkavoja Skromani jau viņas pazušanas dienā 14.martā.

Apsūdzētie aizvilināja sievieti uz mangrovju mežu pie upes, solot parādīt ainavisku un skaistu vietu. Tur viņi sievieti sazāļoja ar marihuānu, izvaroja un pēc tam, kad viņa pretojās, viņu nožņaudza, piektdien medijiem paziņoja Keralas štata policijas priekšnieks Loknaths Behera.

«Apsūdzētie mēģināja panākt, lai tas izskatītos pēc pašnāvības. Tomēr mūsu virsnieki pierādīja, ka viņiem nav taisnība,» teica Behera, piebilstot, ka policija ir savākusi nozīmīgus zinātniskus pierādījumus pret apsūdzētajiem.

Umešs un Udajans tiek apsūdzēti pierādījumu iznīcināšanā, slepkavībā, sazāļošanā, nelikumīgā ieslodzīšanā, nolaupīšanā un izvarošanā.

Policija arī apgalvoja, ka 28 gadus vecais Umešs, kurš ir galvenais apsūdzētais, agrāk devis priekšroku seksam ar vīriešiem, bet 24 gadus vecajam apsūdzētajam Udajanam bijis fetišs uz baltām ārzemniecēm. Viņi arī mēdza piepelnīties kā nelegāli tūristu gidi, apgalvoja policija.

Štata policijas priekšnieks paziņoja, ka visiem izmeklēšanā iesaistītajiem policistiem ir piešķirts goda žetons par izcilu darbu.

Laikraksts «The New Indian Express» ziņoja, ka Keralas štata valdības iestādes šonedēļ kremējušas Skromanes mirstīgās atliekas, lai gan štata Cilvēktiesību komisija neilgi pirms tam izdeva rīkojumu, ka viņa jāapbedī.

Rīkojums pa e-pastu bija nosūtīts štata valdības vadītājam un štata policijas priekšniekam pēc Indijas valdošās partijas BJP apriņķa komitejas vadītāja lūguma.

Lūgumā kā arguments tika minēts, ka jaunu pierādījumu atrašanas gadījumā varētu būt nepieciešama atkārtota autopsija, turklāt Skromane bija kristiete, kuras reliģija paredz apbedīšanu, nevis kremāciju. Lūgumā arī teikts, ka izdarītajā autopsijā nav noskaidroti visi fakti, kas attiecas uz Skromanes nāvi.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Ivo 04.06.2018 10:59
šausmīgs gadījums

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV