Pirms zvērīgās nogalināšanas latviete Līga Indijā izvarota grupveidā

Pirms zvērīgās nogalināšanas latviete Līga Indijā izvarota grupveidā
Komentāri[8] Bilžu galerija[12] 03.05.2018 17:05
Indijā nožņaugtās Latvijas pilsones Līgas Skromanes slepkavībā atzinušies divi cilvēki, kuri atrodas policijas apcietinājumā, vēsta āgentūra LETA, atsaucoties uz Indijas laikrakstu Statesman.

Tiek ziņots, ka viens no viņiem esot kāds vīrietis, kurš piedāvā eskorta seksuālos pakalpojumus, kā arī viņa palīgs. Viņi policijai atzinušies, ka Skromani nogalinājuši izvarošanas laikā. Abi policijas apcietinājumā atrodas jau nedēļu. Viņi atzinušies tikai pēc vairākkārtējas nopratināšanas. Abi iepriekš bija teikuši, ka redzējuši Skromani Kovalamā, tomēr neesot viņu nogalinājuši. Līgas Skromanes māsa Ilze paziņojusi, ka Līga tiek kremēta 2018.gada 3.maija vakarā. Preses konferencē trešdien Ilze pavēstīja, ka pēc kremēšanas pelni tiks nogādāti Latvijā.Līķis tika atrasts Keralas štata Thiruvananthapuramas pilsētā sešus kilometrus no Kovalamas kūrorta, uz kuru kāds autorikšas vadītājs esot aizvedis Līgu pirms viņas pazušanas 14.martā.

Līga Skromane bija ieradusies Keralas štatā kopā ar māsu Ilzi, lai ārstētos pēc tradicionālajām ajūrvēdas metodēm. Līga Skromane, kura cietusi no smagas depresijas, pazuda 14.martā pēc tam, kad bija atstājusi ajūrvēdas centru Pothenkodes ciematā.

Abas māsas ir Latvijas pilsones, kuras ilgāku laiku dzīvojušas Īrijā. Ilze paziņoja medijiem, ka Līga varbūt tiktu izglābta, ja policija būtu ātri reaģējusi uz 14.marta ziņojumu par viņas pazušanu.

Saskaņā ar policijas versiju uzbrucēji var būt nožņauguši Līgu un mēģinājuši pakārt līķi kokā, lai imitētu pašnāvību, bet līķis nokritis. Šo versiju apstiprina līķa novietojums, kā arī koku zaru un citu materiālu izpēte.

LASIET ARĪ: Nocirsta galva. Zvērīgi sakropļotu Indijā atrod ilgstoši pazudušās Latvijas pilsones Līgas Skromanes līķi

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
es 07.05.2018 00:18
Lai kāds arī nebūtu iemesls galvas sāpēm un pludmales apmeklējumam vienatnē - ir jāatzīst, ka Indijā šādas lietas notiek regulāri un mums to grūti saprast....pirms pāris gadiem izvaroja kādu eiropieti vīra acu priekšā un neko tur nepadarīt...tas, ko viņi dara paši ar savām sievietēm un pavisam jauniņām meitenēm - tas ir prātam neaptverams murgs un policija jau tā īpaši neko...tā ir valsts, kur praktiski to atļauj....Uz Indiju nav ko lidot....tur jau sen tūrismam vajadzēt pieteikt boikotu un varbūt tad viņi kaut ko ,sāks mainīt...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV