TV3 šovā Izklausies redzēts uzvar kādreizējā talantu šova OKartes skatuve dalībnieks Nauris Brikmanis

TV3 šovā Izklausies redzēts uzvar kādreizējā talantu šova OKartes skatuve dalībnieks Nauris Brikmanis
Komentāri[5] Bilžu galerija[65] 30.04.2018 00:00

TV3 šova “Izklausies redzēts” ceturtajā sezonā triumfēja Nauris Brikmanis.

Svētdienas, 29. aprīļa, vakarā TV3 tiešraidē atraktīvā Renāra Zeltiņa vadībā noslēdzās desmit nedēļu ilgais muzikālais piedzīvojums – šova “Izklausies redzēts” ceturtā sezona. Fināla pārraidē lielākās skatītāju simpātijas ieguva un uzvaras laurus plūca Nauris Brikmanis. Finālā par skatītāju simpātijām cīnījās četri dalībnieki.Muzikālo sacensību sacensību atklāja Nauris Brikmanis, kurš pārliecinoši bija iejuties pašmāju kontrtenora Sergeja Jēgera tēlā un izpildīja viņa dzīvespriecīgo hitu “Rēdereja”.

Atis Ieviņš finālā uz skatuves kāpa kā amerikāņu dziedātājs Bruno Mars un izpildīja dziesmu “Treasure”, kuru veltīja savai meitai un sievai, kas ģimenes galvas priekšnesumu baudīja klātienē.

Veronika Plotņikova šajā vakarā iejutās Tonijas Brekstones tēlā un aizkustināja skatītāju un žūrijas sirdis ar leģendāro kompozīciju “Un-Break My Heart”, bet Aija Vītoliņa lielā fināla skatītājus valdzināja Nikolas Kidmenas tēlā no filmas “Mulenrūža”(“Moulin Rouge!”)un izpildīja dziesmu “Diamond’s are a Girl’s Best Friends”.

Finālā viss bija skatītāju rokās, bet viņiem palīdzēja pieredzes bagātās žūrijas komentāri. Svētdienas tiešraidē pastāvīgajiem vērtētājiem Janai Duļevskai, Imantam Stradam un Jānim Šipkēvicam bija pievienojies mūziķis, grupas “Prāta vētra” ģitārists Jānis Jubalts.

Tiešraides laikā balsojums uz mirkli tika apturēts, un tapa zināms, ka ceturtajā vietā ierindojusies Aija Vītoliņa, kura no tālākas cīņas izstājās. Balsojums par pārējiem trim dalībniekiem turpinājās, un cīņa bija ļoti līdzīga.

Tiešraides izskaņā tapa zināms, ka trešajā vietā ierindojusies Veronika Plotņikova, otro vietu finālā ieņēma Atis Ieviņš, bet uzvaras laurus plūca un 5000 eiro labdarībai saņēma Nauris Brikmanis.

Skatītāji šajā vakarā tikās arī ar pārējiem četriem “Izklausies redzēts” šīs sezonas dalībniekiem – viņi bija apvienojušies duetos un sarūpējuši divus ļoti atšķirīgus priekšnesumus. Juris Jope un Evilena Protektore izdziedāja smeldzīgo mīlas balādi Andrea Bočelli un Helēnas Fišeres “When I Fall in Love”, bet Raimonda Vazdika un Edgars Pujāts sarīkoja īstu ballīti kā “Bermudu divstūris” ar visu karstāko ballīšu himnu “Ballējam, neguļam”.

Kā īpašs pārsteigums bija sarūpēta kāda ļoti nozīmīga atkalapvienošanās – uz skatuves kāpa visu laiku populārākā meiteņu grupa “Spice Girls”, kuru dalībnieču tēlos bija iejutušās Samanta Tīna, Annija Putniņa, Ieva Sutugova, Rūta Dūduma un Antra Stafecka.

LASIET ARĪ: Lūzeri! Pēc izgāšanās Eirovīzijā Ēriks Loks un Nauris Brikmanis tiek skarbi kritizēti

"Okartietis" Nauris Brikmanis iepozē bez sievas

Didzis Bordo un Nauris Brikmanis dziedāt neprot; "nu un" problēmas?

"Okartietis" Nauris Brikmanis iepozē bez sievas

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Ivo 30.04.2018 08:38
Nekādas harizmas. Pats šovs kļuvis par nulli

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV