26 gadu vecumā izjukusi Ievas Sutugovas un Jāņa Miltiņa laulība. Pāris apprecējās vien pirms trīs gadiem

"Mans augums ir 1,52 metri. Būtu divi centimetri mazāk, mašīnā oficiāli nāktos izmantot bērnu sēdeklīti," - intervijā Nra.lv reiz ar humoru teikusi dziedātāja.

26 gadu vecumā izjukusi Ievas Sutugovas un Jāņa Miltiņa laulība. Pāris apprecējās vien pirms trīs gadiem
Komentāri[5] Bilžu galerija[27] 18.04.2018 19:40
Dziedātāja Ieva Sutugova un mūziķa Arņa Miltiņa dēls, pianists Jānis Miltiņš bija pazīstami desmit gadus, kad nolēma attiecības noformēt oficiāli. 2014. gada 21. jūlijā pāris apprecējās Rojas Dzimtsarakstu nodaļā, pēcāk nosvinot improvizētas kāzas jūras krastā Mērsragā. Pēc trīs laulībā pavadītiem gadiem abu ceļi šķīrušies.

"Neesam kopā mājās, bet uzstājamies kopā. Arī pēc šķiršanās ar Jāni ir labas attiecības, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks. Man ir milzīgs prieks, ka turpinām strādāt kopā," žurnālam Kas Jauns šķiršanās faktu šonedēļ apstiprinājusi Sutugova.Dziedātāja uzsvērusi, ka viss, kas notiek, notiekot uz labu. Arī tad, ja dažreiz ir ļoti grūti pie šīs patiesības turēties un tai noticēt. Ieva atkal esot brīvas sievietes statusā un velta sevi karjerai.

"Mūsu kopīgais stāsts bija īss, bet laimīgs un skaists. Tobrīd tas bija pareizais lēmums, tagad ir nedaudz citādi," skaidrojusi dziedātāja.

Ieva un Jānis oficiāli par sievu un vīru kļuva 2014. gada 21. jūlijā Rojas Dzimtsarakstu nodaļā. Sutugovai šobrīd ir 26 gadi. Fotogalerijā pēdējās bildes kopā ar bijušo vīru Jāni Miltiņu

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Nikolajs 21.04.2018 16:47
Tagad vares jebkurš paņemt ta kārtīgi priekšā

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV