Miljonārs Maligins testamenta sastādīšanas brīdī esot bijis narkotiku un citu bohēmisku vielu reibumā

Teju seriāls! Tas nebeidz turpināties ar jauniem skandāliem. Lūk, kā notikušo pasniedz skandalozā atraitne Elīna.

Miljonārs Maligins testamenta sastādīšanas brīdī esot bijis narkotiku un citu bohēmisku vielu reibumā
Komentāri[7] Bilžu galerija[13] 10.04.2018 18:16
Pāragri mirušā miljonāra un Olainfarm līdzīpašnieka Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina vērsusies tiesā ar jaunu prasību, kurā apstrīd sava vīra sastādīto un nesen nolasīto testamentu, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Elīnas Maliginas iespējamajā prasībā tiekot minēts hronisks alkoholisms, narkotiskās un psihotropās vielas, kas ietekmējušas mantojuma atstājēja gribu un nespēju saprast savas darbības.Elīna Maligina kā prasītāja esot gatava šos faktus pierādīt ar liecinieku liecībām. Lietas atbildētāji ir pārējie mantojuma saņēmēji - atraitņa trīs meitas un viņa māte. Vairāk par šo lasiet žurnālā Kas Jauns.

Tikmēr tauta un sabiedrība neklusē. Kuluāros runā, ka dažnedažādas atkarības esot lietojuši abi mīlnieki. Turklāt vairāki sabiedrības locekļi vēstījuši, ka šīs "lietiņas" esot darītas arī pirms liktenīgā letālā rezultāta un, iespējams, esot pārdozēts.

Lūk, vēl kāds tautas pārstāvju viedoklis:

"Ja jau viņš bija tādā stāvoklī, ka nebija spējīgs sastādīt jaunu testamentu, tad kur teikts, ka viņš bija adekvāts, ka slēdza laulību ar atraitni? Atraitne spēlējās ar uguni! Ka nesanāk, ka pārējie mantinieki tieši šo argumentu izvirza par prioritāru, lai iesniegtu prasību par laulības atzīšanu par spēkā neesošu. Būs grūti pierādīt, ka nelaiķis zaudējis saprātu tieši pēdējā pusotrā gadā. Un, ja nu agrāk?"

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Zelma 16.04.2018 21:55
Jā, re kur vēl viens piemērs tam,ka nauda bargi soda tos,kam tās ir par daudz! Ticu, ka Maligina pēdējā laulībā bija viss,kas cilvēkam laupa prātu un dzīvību- viss atkarību spektrs un nauda kalpoja kā līdzeklis netiklu iegribu apmierināšanai. Normāls cilvēks diez vai precētu sievieti ar tādu reputāciju un dzīvesveidu,kā Elīnai. Jādomā,ka esot pamatīgā neprātā, varēja notikt šī laulība, par mīlestību tur nebija ne runas,varbūt atkarība, triekšanās pēc aizejošās jaunības. Žēl meitu,žēl miruša cilvēka reputācijas, žēl,ka naudas priekšā, nekas nav svēts. Ceru,ka Dievs visu un visus ,saliks pa vietām- katrs saņems ko pelnījis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss