Visa pasaule izņirgājas par Latvijas prezidentu Vējoni. Tagad Raimonds nodēvēts par izvirtušo, vulgāro kazahu Boratu...

Nu jau Latvijas prezidentu iegaumējis pat leģendārais komiķis Alekss Boldvins.VIDEO skatījumu skaits jau 2 miljoni.

Visa pasaule izņirgājas par Latvijas prezidentu Vējoni. Tagad Raimonds nodēvēts par izvirtušo, vulgāro kazahu Boratu...
Komentāri[9] Bilžu galerija[5] 08.04.2018 23:57
ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanās ar Baltijas valstu prezidentiem spilgti parodēta populārajā skeču šovā Saturday Night Live. Kā ierasts, ASV prezidentu atveidoja izcilais aktieris Alekss Boldvins, kurš Latvijas prezidentu Raimondu Vējoni nosauca par Boratu.

Skandalozais un stipri pastulbais Borats ir satīriski veidots kazahu tautības žurnālists, filmas «Borats: Amerikas kultūras mācība par labu lieliskajai Kazahstānai» galvenais varonis, ko tēlo britu komiķis Saša Barons Koens. Borats komēdijfilmā, uzdodot piedauzīgus, pazemojošus, vulgārus jautājumus un veicot izvirtīgas, brīžiem dziļi pretīgas darbības, kas rietumu kultūras pārstāvjiem liekas neparastas un nepieklājīgas, veido ironiskas un komiskas situācijas.

Alekss Boldvins parodējis Trampa nevērīgo, neieinteresēto attieksmi pret Baltijas valstu prezidentiem. Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites runas laikā viņš aizmieg krākdams, bet runas beigās ierēc par frizūru. Uz kādas žurnālistes jautājumu ASV prezidents lūdz atbildēt Boratam, norādot uz Latvijas prezidentu Vējoni.


Jāteic, ka Alekss Boldvins ir visu laiku labākais Donalda atdarinātājs - tik precīzi kniebt lūpas un raukt acis vēl nav pratis neviens cits.SKATIET ARĪ LATVIEŠU PARODIJU: Video parodija par Raimonda Vējoņa 'izcilo' runu Baltajā namā pie mūsu drauga Donalda Trampa

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Dainis Mitenieks 10.04.2018 17:19
Vismaz nākamie ielikteņi padomās,vai ir derīgi šam amatam,lai tauta un pasaule,nesmietos par vinu,jo ar tādu kaunu var sadzivot tik galīgi degradejies indivīds.. (sick)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss