Aivars Lembergs kļuvis par mūku un atlikušo dzīves daļu pavadīs klosterī pie 'māsām'

Pazīstamie, un nu jau bijušā Venstpils mēra Aivara Lemberga kolēģi un padomnieki finanšu krustuguņu jautājumos Ainārs Šlesers un Andris Šķēle jau paspējuši apsveikt savu draugu...*

Aivars Lembergs kļuvis par mūku un atlikušo dzīves daļu pavadīs klosterī pie 'māsām'
Komentāri[25] Bilžu galerija[9] 01.04.2018 00:01
Pazīstamie, un nu jau bijušā Venstpils mēra Aivara Lemberga kolēģi un padomnieki finanšu, bitkoinu, naftas, ofšorplūsmu krustuguņu jautājumos Ainārs Šlesers un Andris Šķēle jau paspējuši apsveikt savu draugu ar tik drosmīgu, izlēmīgu un šķīstu soli.

Visi trīs Latvijas oficiālie oligarhi šo notikumu pieticīgi nosvinējuši viesnīcas Rīdzene privātā istabiņā ar melno Vladivostokas storu ikru un Austrālijas ķenguru gaļas klātām uzkodām, kā arī ar konjaka Henri IV Dudognon Heritage (maksā ap 2 000 000 $ un skaitās pats dārgākais alkohols pasaulē) klātbūtni.


Izrādās, ka pašmāju megapolises Puzes lielmuižas pilī pasākums nav varējis notikt, jo bijušas Bailes numur 2 no neaicinātiem 'kaimiņu' droniem un kādas populāras Skrastiņ'/Velgas-šlāgertelevīzijas nesankcionētu nelabvēļu iejaukšanos reģiona iekšējās darīšanās: pašreklāmā, reklāmā un, iespējams, antireklāmā.

Ierobežotās finanšu rocības dēļ citi viesi, kā arī masu mediji uz pasākumu netika ielūgti. Pēc neoficiālām ziņām uz ballīti ar Jāņa Rozes grāmatnīcas apsveikuma maisiņu esot vēlējies ierasties Rīgas mērs Nils Ušakovs ar kundzi Ivetu, tomēr pēdējā brīdī Oligarhu sabiedrisko starppilsētu attiecību un Preses partneru atašejas daļas vadība Rīgas mēram akreditāciju atteikusi. Rīgā runā, ka tik dārgu konjaku Nils nekad neesot dzēris, tāpēc, kā jau pēc būtības žurnālistam, ir bijusi tīri žurnālistiska interese šo Henri IV Dudognon Heritage vismaz pagaršot.


Pie ballītes durvīm esot klauvējis arī kāds skandalozs jauno laiku rakstnieks vārdā Indriķis, bet sajūtot Baiļu numur 2 smacīgumu, viesnīcas Rīdzene Apsardzes dienests, oligarhu uzdevumā, šo subjektu kaismīgi izraidījis un liedzis Rīdzenes vīzu uz mūžu ar vai bez iespējamās noklausīšanās mantas aparatūras konfiskāciju, un/vai/jeb hoteļa mauriņa piespiedu tīrīšanu 244 stundu legāli obligātā darba.

Par dzīves pavadīšanu klosterī:

"Es visu esmu pārdomājis! Dzīvē viss mainās. Arī man. No Ventspils domes aizeju pavisam, lai pieņemtu jaunu, nozīmīgu izaicinājumu. Klosterī es attīrīšos. Māsas jau mani pieņēmušas kā savējo - eleganti sagaidīja ar ovācijām kā Eirovīzijā. Ja es sakārtoju Ventspili, tad sakārtošu arī šī reģiona klosteri," - skopā telefonsarunā portālam Vipi.tv attrauca Lembergs, aizbildinoties, ka steidzami jāatgriežas pie galda, kur gaida (lasiet - negausīgi pierijas, red.piezīme) pārējie 2 AA.

"Droši varat rakstīt, ka Lembergs tagad ir mūks. Un pazvaniet man pēc gada, - es jums jauno pieredzi klāri izstāstīšu!" - lakonisks bija Lembergs.

Novēlam veiksmi un radošu garu Aivaram Lemberga kungam jaunajā amatā!* Šī ir 1. aprīļa joku ziņa un ar reāliem faktiem tai nav nekāda sakara.
 

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
cerība 23.04.2018 08:44
Kaut viņš aizbrauktu prom no LV uz kaadu arābu klosteri

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss