Vai godīgi? Skandalozais sieviešu mīlētājs Abu Meri pirms vēlēšanām kļūst par TV zvaigzni

Kāda sakritība! Īsi pirms Saeimas vēlēšanām pa skuju taku aizejošās Vienotības politiķis vadīs raidījumus televīzijā.

Vai godīgi? Skandalozais sieviešu mīlētājs Abu Meri pirms vēlēšanām kļūst par TV zvaigzni
Komentāri[36] Bilžu galerija[8] 29.03.2018 08:04
Politiķis un ārsts Hosams Abu Meri aprīlī debitēs televīzijā, kanālā LNT vadot raidījumu "Dzīvīte brīvdienās". Tā būs Latvijas simtgadei veltīta stāstu sērija par 12 personībām, kuras savu dzīvi veltījušas medicīnai.

"Katram cilvēkam ik pa laikam dzīvē ir vajadzīgs jauns izaicinājums. Man tāds ir TV raidījuma vadīšana," žurnālam Privātā Dzīve sacījis Hosams Abu Meri.Tā būs vīrieša debija televīzijā. "Piekritu to darīt divu apsvērumu dēļ. Pirmkārt, raidījums tiek veidots Latvijas simtgades ietvaros. Tāpēc atteicos no samaksas par raidījuma vadīšanu. Otrkārt, stāstīšu par 12 Latvijas ārstiem. Došos ciemos un ļaušu skatītājiem iepazīt viņus no citas puses – ārpus ārsta kabineta," saka Vienotības politiķis.

Tikmēr līdz šim arābu izcelsmes libānietis savu atpazīstamību veidojis uz skaļu romantisku attiecību fona - lieliska iespēja kā iekļūt dzeltenajā presē un visos interneta portālos. Personīgās dzīves kaislības - labākais un garšīgākais lasītājiem. Izcila reklāma.

Tāpat pastāv viedoklis, ka bez populārās politiķes Lindas Mūrnieces iesaistes un palīdzības, libānietim nebūtu bijis tik gluds ceļš uz politikas virsotnēm. Vai arī tāda ceļa nebūtu vispār...

Gunta Bojāra raidījumā Tieša runa 28.martā izskanēja nopēlumi Hosama Abu Meri virzienā - sak', pirms vēlēšanām šāda izrādīšanās kļūstot par TV zvaigzni nav sevišķi korekta un godīga pret sabiedrību.

Izsakiet arī savu viedokli komentāru sadaļā.

LASIET VĒL:

TV dīva Linda Krūmiņa. Ar modeles augumu viņai bijuši nepiedienīgi piedāvājumi, bet 19 gados piedzima bērns


Kas šai Lindai liek domāt, ka kļuvusi par Hosama Abu Meri īsto dzīves sievieti?


Ātri gan! Pēc šķiršanās no Lindas Mūrnieces Hosamam Abu Meri jau cita meitene

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
janka 08.04.2018 19:58
Latvju palaistuves,cik stulbām jābūt lai gultos apakšā musulmanim,varētu padomāt,ka Latvijā trūkst latviešu vīriešu,nu ja tik ļoti gribas ņemiet vibratorus talkā,fui,fui mūsu sievietes sadzemdēs mums musulmaņus un tautas nebūs,valodas nebūs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV