Kas ir Abu Meri jaunā mūza? Ar modeles augumu viņai bijuši nepiedienīgi piedāvājumi, bet 19 gados piedzima bērns

TV dīva Linda Krūmiņa.

Kas ir Abu Meri jaunā mūza? Ar modeles augumu viņai bijuši nepiedienīgi piedāvājumi, bet 19 gados piedzima bērns
Komentāri[16] Bilžu galerija[8] 24.03.2018 19:19
Latvijas Televīzijas Rīta Panorāmas vadītāja Linda Krūmiņa vairākus gadus baudīja brīvas sievietes statusu un bija viena no iekārojamākajām galvaspilsētas līgavām. Krūmiņa jau no vidusskolas laika ir strauji kāpusi pa karjeras kāpnēm, būdama apveltīta ne tikai ar pievilcīgu ārieni, bet arī stingru raksturu, lielām darba spējām un atjautību, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Jau dzimtajā Bauskā, mācoties vidusskolā, Linda Krūmiņa sevi pierādīja kā mērķtiecīgu, izdarīgu un pat ar dumpinieces raksturu apveltītu jaunieti - par to liecina kaut vai fakts, ka viņa panāca 11. klasē brīvu mācību apmeklējumu un iesaistījās vietējās avīzītes «Atspulgs» darbā, tā pārliecinoties, ka viņas īstā vieta ir žurnālistikā.Žurnālistiku viņa devās studēt uz Rīgas Stradiņa universitāti. Protams, Lindu ar viņas modeles augumu un izskatu ievēroja arī modes darboņi, aicināja uz kastingiem, viņai pareģoja pat lielisku modeles karjeru, tomēr daži «nepiedienīgi piedāvājumi» un piedzīvojumi Lindu atvēsināja! Otrā studiju gada sākumā 19 gadu vecumā Lindai piedzima dēls. Paldies vecākiem, kas palīdzēja Artūru izauklēt un izaudzināt, tādējādi Lindai pat nevajadzēja izmantot akadēmisko atvaļinājumu.

Linda mērķtiecīgi veidojusi savu karjeru, izmēģinājusi savas spējas un krājusi pieredzi dažādos preses izdevumos un TV raidījumos.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā Vakara Ziņas, www.vz.lv

LASIET ARĪ: Linda Mūrniece dusmīga par bijušā jauno mīlu: Kas tad šai Lindai liek domāt, ka kļuvusi par Hosama īsto?


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
Jopciks 26.03.2018 18:16
Vai tad Stradiņu universitātē studē žurnālistiku?!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV