Abu Meri iepriekšējo Lindu 'nomainījis' pret daudz jaunāku Lindu

Abu Meri iepriekšējo Lindu 'nomainījis' pret daudz jaunāku Lindu
Komentāri[29] Bilžu galerija[12] 21.03.2018 05:56
Saeimas deputāts un ārsts Hosams Abu Meri pēc šķiršanās no bijušās iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces ir atradis jaunu mīļoto. Un jāteic arī stipri jaunāku - TV zvaigznei Lindai Krūmiņai ir 38 gadi, bet ekspolitiķei Lindai Mūrniecei 48 gadi. Pašam Hosamam šogad vasarā paliks 44 gadi.

Žurnāls Privātā Dzīve vēsta, ka politiķis pašlaik ir romantiskās atiecībās Latvijas Televīzijas raidījuma Rīta Panorāma vadītāju, kādreizējo žurnāla 'Playboy Latvija' žurnālisti Lindu Krūmiņu. Mīlestība starp abiem uzplaiksnījusi pērn novembrī."Par savu privāto dzīvi stāstu nelabprāt, taču, tā kā cilvēki mūs ir pamanījuši, varu pateikt — jā, es satiekos ar Lindu jau aptuveni divus trīs mēnešus," sarunā ar žurnālistiem apstiprinājis Abu Meri. Viņš būtu gatavs laulāties jau trešo reizi. Savukārt Krūmiņa žurnālam atklājusi, ka viņi esot iepazinušies arī ar abu bērniem un apsverot iespēju sākt dzīvot kopā.

Jau vēstījām: Hosams Abu Meri un bijusī Iekšlietu ministre Linda Mūrniece par šķiršanos publiski paziņoja 2017. gada 10. jūnijā sociālajā tīklā Facebook.

"Šī ir vieta, kur vairākus gadus esam dalījušies ar priecīgām ziņām, smaidīgām bildēm un stāstījuši par to, kā mums iet. Katram atsevišķi un abiem kopā. Vienmēr esam saņēmuši atbalstu. Arī šodien atbalsts mums nepieciešams. Mūsu skrejošās dzīves un straujās karjeras atstājušas pēdas mūsu ikdienā. Tieši ikdienas sīkumi ir tie, kas nogalina mīļumu. Lai tie nenogalinātu arī mūsu mīlestību, esam nolēmuši būt divi atsevišķi cilvēki, ne ģimene ar vienu uzvārdu. Tomēr mēs vienmēr būsim viens otram, lai rūpētos, palīdzētu un atbalstītu."

Oficiāli Hosams un Mūrniece izšķīrās 2017.gada 14. jūnijā.

Fotogalerijā Hosams ar Lindu Mūrnieci.


Foto: Privātā DzīveLūk, Hosama jaunā mūza Linda Krūmiņa

Mums nekā nav. Bet mēs esam! @AVolmars Tu esi lielisks!:)) #LTV

A post shared by Linda Li (@linda_krumina) on

Jaunais gads comes early! #VelLaimigakuJaunoGadu #LTV

A post shared by Linda Li (@linda_krumina) on

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
opis 05.05.2018 14:55
Otrā Linduška tāda tāda patukša blondinka (gaumes izjūta stipri klibo) , lai gan pirmā arī bija naiva kā aita. Nu, ko, tādas mums tās latvju zeltenes ir. Lai tik prec nost, kādu brīdi patēlos laimīgo ģimeni, un jau nākamā būs uz strīpas gatavībā.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV