Godātais, Ilmār Rimšēvič! Pietiks apkaunot Latviju un tās tautu. Protiet kaunu, atkāpieties!

Saistībā ar kukuļošanu pamatotās aizdomās turētais Latvijas Bankas prezidents pat nedomā atkāpties.

Godātais, Ilmār Rimšēvič! Pietiks apkaunot Latviju un tās tautu. Protiet kaunu, atkāpieties!
Komentāri[25] Bilžu galerija[6] 08.03.2018 20:04
Pietiks apkaunot Latviju! Ar šādu vēstījumu Latvijas Republikas Saeima 2018.gada 8.martā vērsās pie Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča, vēsta TV3 Ziņas.

Saistībā ar kukuļošanu pamatotās aizdomās turētais Latvijas Bankas prezidents pat nedomā atkāpties.Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam ir liegts pildīt ar darbu Eiropas Centrālās bankas (ECB) padomē saistītās funkcijas, aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas Bankā.

Latvijas Bankas preses sekretārs Jānis Silakalns informēja, ka Latvijas Banka ir saņēmusi no Rimšēviča advokāta informāciju, ka Rimšēvičs nevar un nedrīkst pildīt tās funkcijas, kuras saistītas ar darbu ECB padomē.

“No tā izriet, ka Rimšēvičs vairs neapmeklēs savu darba vietu Latvijas Bankā un neizsniegs pilnvaras Latvijas Bankas pārstāvim dalībai ECB padomes sēdēs,” norādīja Silakalns, piebilstot – lēmumu, ka Rimšēvičs nevarēs apmeklēt savu darba vietu Latvijas Bankā, ir pieņēmusi Latvijas Bankas padome.

Tāpat viņš atzīmēja, ka laikā, kamēr Rimšēvičs nevar pildīt Latvijas Bankas prezidenta pienākumus, viņam netiek maksāts atalgojums, nav piekļuves Latvijas Bankas informācijas sistēmām un dokumentiem un netiek nodrošināts dienesta transports.

Saeimas lēmumam par kukuļņemšanā aizdomās turētā Rimšēviča atkāpšanos ir vien ieteikuma jeb aicinoša lūguma statuss. Pēc šobrīd esošās likumdošanas Bankas prezidents var atkāpties tikai pats vai ar notiesājošu tiesas spriedumu. Varas kalpi ir gatavi šo absurdu mainīt, bet pagaidām vērā ņemamu rezultātu šai iniciatīvai nav.

Jau vēstīts, ka Rimšēvičs tiek turēts aizdomās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā kriminālprocesā pēc Krimināllikuma 320.panta 4.daļas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā. Kukuļa apmērs šajā lietā ir vismaz 100 000 eiro. Par iespējamo nozieguma atbalstīšanu aizturēts un vēlāk atbrīvots uzņēmējs Māris Martinsons. Uzņēmējam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

KNAB paziņojis, ka šī krimināllieta nav saistīta ar kredītiestādēm, kas patlaban darbojas Latvijā, nedz ar ASV Finanšu ministrijas paziņojumiem par «ABLV Bank» darbību, nedz arī ar potenciālo tiesvedību starp Latvijas valsti un «Norvik» banku. Netieši noprotams, ka lieta varētu būt saistīta ar «Trasta komercbanku», ko gan KNAB, gan Rimševiča puse nedz noliedz, nedz apstiprina.

Latvijas Bankas amatpersonai ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi - drošības nauda, noteiktas nodarbošanās aizliegums, aizliegums tuvoties noteiktām personām un aizliegums izbraukt no valsts.

LASIET ARĪ: Visa pasaule šokā par korupcijas lielvalsti Latviju. Cietumā ielikts Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs

Ar desmit tūkstošiem plusiņu lasītāju furoru izsauc Lato Lapsas raksts par Rimšēviču

Latvijas Bankas Ilmāram Rimšēvičam nav kauna ņirgāties/sprauslāt pie prezidenta

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
zaza 25.03.2018 20:38
Vāks! Joprojām nerimst kaislības ap šo I.Rimšēviča lietu! Bet, viņš malacis, jo beidzot pielika punktu Latvijas tiesu sistēmām. Lai veicās vienreiz pa visām reizēm iziet ārā no visa šī murga KORUMPĒTAJĀ, PĀRDOTAJĀ valstī. Tas ir vienkārši vājprāts! Nedrīkst jau aiztikt visu šo varzu - pamatīgi smirdēs! Turies I.Rimšēvič, lai visi varenie spēki Tev palīdz šjā nevienlīdzīgajā cīņā!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss