Elīna Dzelme-Maligina izmesta no mājām kopā ar sešgadīgo meitu

Elīna Dzelme-Maligina izmesta no mājām kopā ar sešgadīgo meitu
Komentāri Bilžu galerija[16] 22.02.2018 21:15
Pāragri aizsaulē aizgājušā uzņēmēja Valērija Maligina atraitne Elīna Dzelme intervijā žurnālam Privātā Dzīve sūdzējusies, ka viņas vīra, miljonāra Maligina meitas padzinušas viņu no ģimenes mājām kopā ar meitu Hannu,  kas dzimusi Elīnas iepriekšējā laulībā ar režisoru Dž. Dž. Džilindžeru.

"Pēc Valērija nāves viņa meitas Irina Maligina un Nika Saveļjeva ir pārtraukušas normālu ģimenes locekļu komunikāciju, kas iepriekš eksistēja... Izmantojot manu emocionālo stāvokli, tiku faktiski izlikta uz ielas no mūsu ģimenes dzīvesvietas bez mantām, drēbēm, saviem un mana bērna personiskajiem dokumentiem,” žēlojas mākslinieniece. Arī viņas māte tikusi padzīta no Maliginam piederošā īpašuma Jūrmalā. Elīna apgalvo, ka pēc mantojuma aizgādņa pavēles mājā, kurā dzīvoja viņas māte, atslēgta elektrība, kas nodrošināja arī apkuri.Maligina žurnālam uzsver, ka ir nomainījusi advokātu, lai "nodrošinātu Valērija Maligina patiesās pēdējās gribas izpildi".

Jau vēstīts, ka janvārī nolasītais Maligina testaments bija sastādīts 2016. gada februārī, kad uzņēmējs vēl nebija precējies ar Elīnu. Lai gan bija izskanējušas runas, ka pēc kāzām pēdējā griba mainīta, sievas vārds testamenta nolasīšanā neizskanēja, bet viss īpašums tika novēlēts uzņēmēja trim meitām. Tiesa, kā viena no neatraidāmajiem mantiniekiem atraitne var izprasīt savu neatraidāmo daļu, kas šajā gadījumā ir viena astotā daļa no visas īpašuma vērtības.

Izskatās, ka Elīna uzsākusi nopietnu cīņu par iespaidīgo iespējamo mantojumu. Māksliniecei ir 31 gads.

LASIET ARĪ: Vai nav nožēlojami? Elīna nav drīkstējusi izteikt līdzjūtību miljonāra Maligina mātei un meitām

Maestro Pauls šokā par to, ka Elīnu Dzelmi-Maliginu vīra bērēs apsargā miesassargi

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV