Milzu daudzums delikateses! Uz ietekmīgā Šlesera 48. jubileju lepni ierodas bijušie premjeri, prezidenti, ministri, miljonāri....

Šķēle, prezidents 'Bērziņu Andris', Kalvītis, Straume, Ameriks, Loginovs, Godmanis, ekspremjers Andris Bērziņš, Savickis, Ārgalis, Ušakovs, Lipmans, Emsis, Šenkmans, Magonis, Strautiņš, Avrutins...

Milzu daudzums delikateses! Uz ietekmīgā Šlesera 48. jubileju lepni ierodas bijušie premjeri, prezidenti, ministri, miljonāri....
Komentāri[11] Bilžu galerija[7] 29.01.2018 09:03
Šonedēļ Rīgas centrā notika svinības par godu galvenajam Rīdzenes sarunu vaininiekam, uzņēmējam Ainaram Šleseram. Ekspremjeri, eksprezidenti, esošie un bijušie biznesa partneri pulcējās Rīgas viesnīcā uz vērienīgu pieņemšanu, svētdien vakarā vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.


A.Šlesera 48. dzimšanas un 25 gadu laulības jubileja notika nākamajā dienā pēc Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas gala ziņojuma nolasīšanas. Komisijas uzdevums bija izpētīt, vai A.Šlesera un viņa sarunu biedru rīcībā ir saskatāmas valsts nozagšanas pazīmes.


2018.gada 26. janvārī viesnīcā “Hotel Roma” ienesa rekordlielu daudzumu pārtikas. Uz “Otto Švarcu” brauca mūzikas instrumenti un akustiskā aparatūra. Bija paredzēts pasākums 100 cilvēkiem ar dejām, dziesmām un uzrunām. Pasākuma centrā – ekspolitiķis Ainars Šlesers.

Neliela nostaļģija pēc vecajiem “Par labu Latviju” laikiem bija vērojama šopiektdien Rīgas centrā viesnīcā “Hotel Roma”. Ciemos bija sanākuši vecie cīņubiedri pie kādreiz tik ietekmīgā Ainara Šlesera.

Uz savu 48. dzimšanas dienu Šlesers bija saaicinājis plašu bijušo Pirmās partijas, “Par labu Latviju” un Rīgas domes cīņubiedru komandu.

Šleseru pagodināja viņa pēctecis Rīgas vicemēra amatā Andris Ameriks, bijušais Saeimas priekšsēdētājs, tagad “Latvijas gāzes” darbinieks Jānis Straume, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un mērs Nils Ušakovs. Atnāca arī ekspremjeri Andris Bērziņš, Ivars Godmanis un brīvostas bijušais pārvaldnieks Leonīds Loginovs.

Plaši bija pārstāvēta bijusī Tautas partija. Tās dibinātājs un tagad A.Šlesera biznesa partneris Andris Šķēle, šīs pašas partijas Rīgas mērs Andris Ārgalis un premjerministrs Aigars Kalvītis.

Bija klāt arī bijušais Kuldīgas mērs, Tautas partijas pašvaldību ministrs, tagad “Dinamo Rīga” padomes loceklis Edgars Zalāns. Drīz vien piebiedrojās arī gāzes biznesmenis un hokeja komandas “Dinamo” dibinātājs Juris Savickis.

Godināt kolēģi uzņēmēju bija atnākuši arī citi celtniecības uzņēmējs Guntis Rāvis, pārtikas uzņēmumu veterāns Ivars Strautiņš, “Grindex” īpašnieks Kirovs Lipmans, kā arī viens no “Jaunā Viļņa” rīkotājiem, Jūrmalas uzņēmējs Aleksandrs Šenkmans, kuram ir kopīga biedrība Jūrmalā ar A.Šleseru, Jūliju Krūmiņu un viņa juristu Jorenu Raitumu.

Bija atbraucis arī Jūrmalas viesnīcas “Baltic Beach Hotel” īpašnieks, ASV pilsonis Maikls Avrutins. A.Šleseru pagodināja arī bijušais “Latvijas Dzelzceļa šefs Uģis Magonis, tagad viņa partneris tranzīta biznesā. Bija klāt arī ekspremjers Indulis Emsis un bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš.


Svinības varēja noritēt pacilātā gaisotnē, jo dienu iepriekš darbu beidza izmeklēšanas komisija Saeimā. Tās uzdevums bija pārbaudīt, vai A.Šlesers organizējis valsts nozagšanu. Komisijas vadītāja deputāte Inguna Sudraba gala ziņojumā konstatēja, ka valsts nozagšana notikusi, bet ne A.Šlesera laikā.

Izmeklēšanas komisija nonāca pie secinājuma, ka KNAB negodprātīgi izmantojis izmeklēšanas iestādei dotās tiesības iejaukties cilvēku privātajās dzīvēs. A.Šlesera sarunu dalībnieki noklausīti, lai varētu viņus ietekmēt un diskreditēt.

Arī uz laikrakstu “Diena” mestā ēna noņemta. Komsija nerada pierādījumus faktam, ka avīzei slēpti īpašniekos bijuši vietējie biznesmeņi, arī žurnālisti nav ietekmēti. Toties komisija atklājusi citus medijus, kas negodīgi manipulē ar sabiedrisko domu. Vārdā gan tos nenosauca.

Jubilejas dzīres Šlesers ar ģimeni pametis pa darbiniekiem paredzētajām sētas durvīm...


LASIET VĒL: Vai dieniņ, cik 'skaisti'! Šlesera dēls kļuvis par miljonāru

Ineses Šleseres izskats pēc piektā bērniņa - JAUNĀ VIĻŅA FOTO

Internetā nopludina Šlesera privātās dzīves bildes (FOTO)

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
tautas partijs 05.02.2018 12:34
a ko ta' kalnlaziņs ar savu superjauno sievu nebija?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss