Šova 'Lauku sēta' fināliste Vita Taube esot mele, krāpniece un zagle. Izgāzusi bērniem/vecākiem svētku prieku

Jau daudzos skandālos iekļuvusī Taube smieklīgi attaisnojas.

Šova 'Lauku sēta' fināliste Vita Taube esot mele, krāpniece un zagle. Izgāzusi bērniem/vecākiem svētku prieku
Komentāri[5] Bilžu galerija[10] 05.01.2018 22:22
Bijusī šova "Lauku sēta" dalībniece Vita Taube iekļuvusi nepatīkamā skandālā pašos Ziemassvētkos - jaunās sievietes studija "Jump in" izkrāpusi naudu no kāda bērnudārza audzēkņu vecākiem un pamatīgi sabojājusi Ziemassvētku prieku mazajiem, sociālajā tīklā Facebook raksta kāda sarūgtināta māmiņa, vēsta Nra.lv . Tikmēr portālam Delfi Izklaide Vita Taube visas krāpnieciskās shēmas noliedz, aizbildinoties ar saslimšanu un pašas ieceltās administratores radītām klapatām... Un tomēr skandalozās Vitas Taubes sociālie tīkli liecina nevis par slimošanu, bet par apjomīgu izklaidēšanos ārpus valsts - skatiet fotogaleriju.

Māmiņa Aija Brauna savā sociālā tīkla profilā raksta: "Ziemassvētku laiks, svētku pasākumu laiks. Bērnu eglīšu laiks.Šogad gan bērnudārza pēdējā Ziemassvētku eglīte mums, audzinātājām un bērnudārza darbiniekiem atmiņā paliks uz ilgu! Īsi sakot: pasūtīts Ziemassvētku vecītis, ar visām dāvaniņām. Nauda pārskaitīta. Šodien: Eglīte notiek, gaidām Vecīti. Bērni skaisti sagatavojuši savus Kosmiskos Ziemassvētkus. Prieki gan bērniem, gan vecākiem…Seko info, ka Vecītis esot sastrēgumā un bērni var doties mazliet atpūsties uz grupiņu. Un info mums - Vecītis esot cietis avārijā ar mašīnu. Ok, esam gatavi doties pie Vecīša, lai vismaz dāvanas paņemtu, jo bērni taču nesapratīs…

Tālākais info jau izsmeļošāks - Vecītim dāvanu nemaz nav, neesot pat samaksāts par pašu Vecīša būšanu. Ok, ātri reaģējošie skrien uz veikalu pēc saldumu paciņām. Pa ceļam tiek sastapts Vecītis, avārijas nav, paciņu nav, nekā nav.

Rezultāts: Vecītim palicis žēl bērnus, tomēr ieradās. Priekšnesums ļooooti īss, bet nu ok, vismaz atnāca. Paciņas no lielveikala, taču bērni priecīgi!

Nevienam nav noslēpums, ka šis ir gada ražīgākais un ienesīgākais laiks tieši Vecīšiem," raksta Aija.

Tomēr sievietei neizdevās rast kompromisu un atgūt samaksāto naudu, tāpēc arī gatava atklāt galveno vaininieku.

"Tā ir Vita Taube ar savu Jump In studiju, kurā tiek piedāvāts lēkāt bumbās utt. Sūdzības.lv arī ir "jaukas" atsauksmes par viņu."

"Jā, tā Vita ir tā pati, kura šovasar lēkāja Lauku sētā un pēc tam skaties.lv rakstīja par to kā kādreiz ir tikusi apkrāpta. Laikam labi mācās, jo šobrīd apkrāpj citus cilvēkus!" neapmierināta ir sieviete.

Vairāki sociālā tīkla lietotāji komentāros stāsta, ka arī tikuši apkrāpti līdzīgā veidā ar šo pašu studiju.

Savukārt Vita sociālajā tīklā raksta:

Šobrīd notiek tas, kas bija paredzams - darbinieki izmantoja manu pagātnes pieredzi un uzticību, lai uz mana vārda noveltu visas nelikumīgās darbības (par to jau bija vairāki raksti presē). Un to attaisnotu, ka rīkojušies ‘’vadītājas vārdā’’. KAS NAV TAISNĪBA! Jā, es varbūt esmu naiva un pārāk uzticos cilvēkiem, lai uzkāptu ‘’uz tā paša grābekļa’’ trešo reizi, bet es neesmu ne zagle, ne krāpniece, kā tas tiek apgalvots. Šobrīd daudzi izmanto manu publicitāti, lai uzgāztu dubļus uz galvas vēl vairāk, jo piedalījos TV šovā - bet lai jau cilvēkiem tiek kāds prieciņš.

Vita arī aicina visus, kam ir informācija par notikušajām krāpšanām viņas prombūtnes laikā par to ziņot, lai kopīgi atrisinātu radušās nepatīkamās situācijas.

"Mīļie klienti, kā uzzināju, manā prombūtnē daudzas lietas studijā nenotika kā ierasts, ja arī Tu to pamanīji, lūdzu padalies man ar savu stāstu. Daudz ko nevaru publiski atklāt, lai tas netraucētu izmeklēšanai, bet rezultāts būs.

Ja Tev rūp taisnība un Tu vēlies palīdzēt šo atrisināt, to var darīt vairākos veidos:
*sniedzot izmeklēšanai noderīgu informāciju
*individuāli izstāstot savu privāto sāpi - kur esmu vainīga es vai mans uzņēmums
*palīdzot man ar juridisku konsultāciju (vairāki jautājumi)
*rezervējot sev telpas svinībām vai izbraukumus par pazeminātu maksu (20 EUR stundā), jo plānoju darīt visu, lai vainīgie ātrāk tiktu sodīti. Protams, par to arī informēšu publiski.
Uzņēmuma darbību apstādināt neplānoju, jo visu patiesību parādīs laiks.
Svinības un deju nodarbības notiks pēc plāna," raksta bijusī "Lauku sētas" dalībniece.

Pati Vita skandālu virpulī iekļuva arī pagājušā gadā, iesaistoties attiecībās ar Intaru Sarmuli. Portālā Skaties.lv Vita par aizvadīto gadu izsakās:

”Man 2017.gads nav bijis ne labs, ne slikts, bet noteikti interesants un notikumiem bagāts. Mēs katrs izdarām simtiem izvēļu, bet nekad nezinām, pie kā tās novedīs. Nekļūdās tas, kurš neko nedara. Es izvēlos darīt," portālam stāsta skandalozā Vita Taube.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Ulža 12.01.2018 09:16
cik tur taisnibas es nezinu bet darbā runaja , ka vinas izklaide un izvirtiba dargi maksajusi ari kadam uz smagas masinas braucosam soferim , kurs atgriezies no komandejuma un tagad pec satiksanas un izklaides madona pamatigi arstejas.
Saka jau ka visu arstejot bet dumumu ielaisties ar sitadu laikam nearste.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss